Zuzana Plačková

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pracuje na tom, čo si verejne sľúbila. Slovenská podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková, je ešte len necelé 3 týždne mamou, no rozhodne nesedí na zadku. Na svojom Instagrame sa netajila tým, že počas tehotenstva pribrala približne 30 kíl, za ktoré sa nehanbila. Po tom, čo porodila syna, s nimi úspešne bojuje.

Jej váha sa začala výrazne meniť najmä ku koncu tehotenstva. 31-ročná Zuzana dokázala len za dva týždne pribrať 9 kíl a svoju hmotnosť, ktorá bola v tom čase na čísle 102, ukázala aj followerom na sociálnej sieti. „Nie, nevadí mi, že mám 100 kíl, lebo sú to tie najkrajšie kilá v mojom živote, ktoré dám bez problémov po pôrode dole,“ odkázala vtedy tým, ktorých šokovala.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková plní, čo si stanovila

Ako sama povedala, počas tehotenstva si dopriala to, na čo mala chuť, no akonáhle porodí, s kilami rýchlo zatočí. A to sa jej darí. Po návrate domov z pôrodnice, sa začala striktnejšie stravovať a navštevovať aj svoj salón, ktorý sa špecializuje na procedúry, ktoré formujú telo. Len za jeden týždeň bola ľahšia už o 17 kíl, ktoré jej po pôrode zmizli.

A v chudnutí ďalej pokračuje. Teraz sa dokonca ukázala aj na fotografiách, na ktorých ukazuje svoju aktuálnu formu. Tie si môžeš pozrieť nižšie. Zdá sa, že všetkým hejterom, ktorí neverili, že schudne, vytrela zrak. Kilá idú dole a čoskoro bude na váhe, po akej túži. Možnosť pracovať na sebe jej dáva aj fakt, že jej s Dionkom pomáha manžel a blízki.

Plačková pribrala
zdroj: Instagram/queen.plackova

Zuzana taktiež nesedí doma a už sa snaží aj pracovať a zladiť si svoj režim s bábätkom. Od jej práce je totiž závislých mnoho iných ľudí.

Klobúk dole, vyzerá úžasne

Zuzana po pôrode
zdroj: Instagram/queen.plackova

Aktuálne vyzerá ako na začiatku tehotenstva. Neprajníci si zrejme mysleli, že jej váha po pôrode pôjde dole ťažko.

Zuzana po pôrode
zdroj: Instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News