Slovenská moderátorka Mária Zelinová v poslednom období nemala šťastie na lásku. S basketbalistom Richardom Körnerom sa rozišla približne pred dvoma rokmi. Na jej Instagrame si ju mohla vidieť väčšinou samu, prípadne s priateľkami, no najnovšie urobila výnimku.

Mária zverejnila fotografiu s mužom, s ktorým bola na dovolenke v Turecku. Išlo o výlet so skupinou priateľov, kde bolo až 6 párov. Medzi nimi napríklad aj Separ s priateľkou Cynthiou či Osťo a Peter Pann s manželkami.

Moderátorka Fun rádia a bývalá moderátorka Fashion TV vyzerá na fotke veľmi šťastne, aj keď zatiaľ nepotvrdila, že by malo ísť o jej nového partnera.

zdroj: Instagram/mariazelinova

Môžeme to len predpokladať zo spoločných fotiek. Po boku Majky sa objavil Patrik Nagy, ktorý na svojom profile zverejnil fotku celej partie. Nedávno dokonca pridali obaja fotku v rovnakej polohe aj z dovolenky na Seychelloch, kde teda môžeme hádať, že tiež boli spolu.

Keďže to ani jeden z nich zatiaľ oficiálne nepotvrdil, možno je ich vzťah čerstvý a nechcú to uponáhľať. Každopádne Márii prajeme, aby sa na ňu usmialo šťastie v láske a aby sa po jej boku objavil ten pravý. A ktovie, možno to bude práve Patrik.

Mária a Patrik pridávali fotky z rovnakých miest

Zdroj: Instagram/mariazelinova, Instagram/patrik.fantozzi

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.