Každému raz pretečie jeho pohár trpezlivosti. A raperovi Separovi pretiekol zjavne teraz. Na svojom Instagrame sa rozhorčoval nad tým, že ho ľudia odsudzujú za to, aký je otec. Vychádzajú pritom len z toho, že sa rozišiel s Tinou, s ktorou má spoločnú dcéru Tiu Lilianu a našiel si novú priateľku.

Keď Separ ohlásil rozchod so speváčkou Tinou, pre fanúšikov išlo o mierny šok, keďže ich viacerí považovali za stabilný pár. Separ si neskôr našiel novú priateľku, tanečnicu Cynthiu Tóthovú, s ktorou je šťastný. Fanúšikom sa však zdá, že trávi málo času so svojou dcérou a to len preto, že ju nevidieť pravidelne na jeho profile.

Raper tak v posledných príbehoch všetkých vyviedol z omylu a neprajníkom poslal jasný odkaz. „Je zvláštne, že ľudia ma odsudzujú za to, aký som otec len preto, že sem moju dcéru nevešiam ako na nástenku. Píšu mi pod príspevky nenávistné ho*ná o tom, že som ju nechal napospas životu a nestarám sa o ňu.

Vy hlupáčikovia, fakt si myslíte, že by som sa vy**bal na vlastnú dcéru? Moja dcéra je moja krv, dám za ňu život beh mihnutia oka. Ja nemám právo na nový vzťah? Lebo by ste si zvykli, že som s Tinou?“, napísal jasne na svojom profile.

zdroj: Instagram/separ__dms

Separ neskôr pridal spoločnú fotku s deťmi (syna Lea má Tina s iným partnerom) a Cynthiou. „Áno, my všetci sme super kamoši a áno, Cynthia s mojimi deckami vychádza výborne a áno, vie to s nimi veľmi dobre. Toto je hromadné vysvetlenie pre všetky nenávistné nuly, čo mi prajú smrť,“ ukončil raper svoj odkaz.

zdroj: Instagram/separ__dms

K celej záležitosti sa vyjadrila aj Separova priateľka Cynthia. „Naozaj je to dobrý otec. Nonstop vymýšľa, aký program alebo na aký výlet ich zobrať, aby mali super zážitky. Aby neboli len doma za telefónom alebo TV. Berie ich do prírody, všetko im vysvetľuje, venuje sa im.

Nemá vkuse ten telefón v ruke a nenatáča si ich, aby vám musel dokazovať, že je s nimi. Trávime s nimi každý druhý týždeň, len to nevešia stále na IG. A sú to super deti, inteligentné, vychované,“ prezradila Cynthia viac detailov o tom, aký je Separ dobrý otec.

zdroj: Instagram/separ__dms

Ide o peknú ukážku toho, že nie všetko treba vešať na sociálne siete. Ľudia majú niekedy pocit, že to, čo na internete nie je, sa ani naozaj nestalo a ide o veľkú chybu. Je dôležité užívať si prítomné okamihy bez toho, aby si premýšľala nad tým, čo postneš na Facebook alebo Instagram.

Separ trávi so svojou dcérou času dosť

Zdroj: Instagram/separ__dms

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.