Ďalší jesenný mesiac so sebou prinesie veľa lásky a dobrodružných výziev. Nie každý človek má šťastie osudovo sa zamilovať, no jedenásty mesiac v poradí je čarovný.

Tieto znamenia sa môžu na november tešiť, pretože sa zamilujú.

Váhy

Ak ide o človeka v znamení Váhy, má najväčšiu šancu nájsť si lásku. Je otvorený novým možnostiam, nebojí sa riskovať a do konca roka nemá čo stratiť. Pri zoznamovaní je pre neho dôležitý osobný kontakt, no tento rok sa musí zoznamovať najmä na internete.

Stiahne si pár aplikácií na online rande, po ktorých zmení názor na sociálne siete – zapáčia sa mu. Podarí sa mu nájsť niekoľko potenciálnych partnerov, s ktorými sa bude chcieť zoznámiť osobne. Ak vydrží divnú atmosféru pri prvom stretnutí, každé ďalšie bude lepšie. Na konci novembra sa môže ocitnúť vo vzťahu.

View this post on Instagram

Tag your pumpkin 🎃 @joelinaceline

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Škorpión

Človek v znamení Škorpióna miluje záhadných ľudí a má rád, ak môže ľudí postupne odhaľovať. Tento rok sa však stretol iba s ľuďmi, ktorých vedel prečítať ako otvorenú knihu. Je z toho demotivovaný a posledné obdobie nemal náladu na to, aby si hľadal partnera.

Všetko sa zmení príchodom novembra, pretože je to mesiac tohto znamenia. Zrazu bude Škorpión odvážny a nebude sa báť riskovať. Zoznámi sa s človekom, ktorý ho bude priťahovať, pretože na prvom rande o sebe nepovie všetko. Bude ho nútiť rozmýšľať, čo spôsobí, že sa do neho zamiluje.

View this post on Instagram

𝒮𝑜𝓊𝓁𝓂𝒶𝓉𝑒🧡 __________________ 📸- @markus__kuepper 𝒲ü𝓃𝓈𝒸𝒽𝑒 𝑒𝓊𝒸𝒽 𝑒𝒾𝓃𝑒𝓃 𝓈𝒸𝒽ö𝓃𝑒𝓃 𝑒𝓇𝓈𝓉𝑒𝓃 𝒜𝒹𝓋𝑒𝓃𝓉 🕯❄️ ———————————————————————@inspo_junkie @prettylittleiiinspo @germanbloggerinspo #couplegoals#couple#couplelove#happy1stadvent#autumn#forest#americanstyle#styleinspiration#prettylittleiiinspo#blondesandcookies#autumnvibes🍁 #franziskaelea#anajohnson#germanblogger#germanbloggerinspo#dailygermanblogger#germanblogger#hellodecember#followme#denisebobe#denisebobepreset#carmushka#winteriscoming#girlssupportgirls#support#followforlike#likeforlikes#lovelifepassport . Werbung , da Markierungen

A post shared by Joelinaceline (@joelinaceline) on

Baran

V mesiaci november budeš počuť aj o tomto znamení. Človek Baran je veľmi spoločenský a je rád, ak môže byť stredobodom pozornosti. Je cieľavedomý, takže keď hľadá partnera, neprestane, dokým sa mu to nepodarí. Aj keď mal v minulosti zoznam toho, aký by mal jeho partner byť, postupom času si želá iba to, aby našiel spriaznenú dušu.

Našťastie nebude hľadať dlho, pretože sa zoznámi s niekým, kto býva blízko pri ňom. Preskočí iskra a Baran bude celý mesiac zamilovaný. Ak mu táto zamilovanosť vydrží aj ďalšie obdobie, môže z toho vzniknúť pevný vzťah.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.