Omotal si si ma okolo prsta. Naletela som ti na všetky sladké reči o tom, ako si ma schýliš pod ochranné krídlo. Teraz viem, že si to nemyslel vážne.

Je toho toľko, čo ti chcem povedať. Ale je otázne, či ti to aj naozaj dokážem. Preto píšem. Potrebujem dostať zo seba von všetky emócie, ktoré skrývam od vtedy, čo som uvidela tie tvoje nádherné zelené oči.

Noc patrí len nám

Kotúľajú sa mi slzy po líci, pretože zakaždým, keď zavriem oči, vidím moju najobľúbenejšiu spomienku. Ver mi, ja sa usmievam, avšak je mi ľúto, že už je to len spomienka. Presne ako každá iná, ale táto je výnimočná tým, že v tú chvíľu sme boli pre seba stredobodom vesmíru.

zdroj: unsplash.com

Nič a nikto nám nebránil užívať si tú chvíľu naplno. Presne tú našu chvíľku, kedy som v tvojom objatí pocítila domov. Tvoje oči hovorili, aby DJ neprestával hrať a mohol si byť so mnou ešte o kus viac. Užívali sme si tancovanie, boli sme telo na telo, boli sme len ja a ty.

Nemyslel si to vážne

Vedel si o mojom strachu zaľúbiť sa. Taktiež si vedel o všetkých preplakaných nociach, ba dokonca aj o pocitu menejcennosti. Vedel si o mne viac ako chcela. Vedel si o všetkom. A nezdesil si sa. Práve naopak, stal si sa mojím záchrancom.

Prijal si ma pod svoje krídla, lietali sme spolu v prítomnosti. Bola som stále v oblakoch. Milovala som ten pocit, byť s tebou. Lenže po čase som zistila, že ty si to na mňa len hral. Využil si moju krehkosť a zraniteľnosť a ublížil si mi.

zdroj: unsplash.com

Ešte stále ma pichá pri srdci, keď si spomeniem na náš rozchod. Prečo si si so mnou vlastne začínal, keď si nemal v pláne ani so mnou ostať? Nie som dievča na jednu noc ani dievča na radovánky. Som žena, ktorá hľadá vážny vzťah so zrelým mužom.

Nuž, ty si bol len chlapec, ktorý bol príliš sebecký a samoľúby. Až z odstupom času si uvedomujem, že bol lepší rozchod ako pokračovanie v nefungujúcom vzťahu. Teraz viem, že si ma zaslúži len niekto, kto mi dokáže moje city obetovať. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.