Stále premýšľaš nad tým, že by si sa rada hýbala a popracovala na svojom tele? No zároveň neznášaš beh, v posilke ti to nejde a pri cvičení doma všetko preklínaš? Aby si sa do pohybu nemusela nútiť a brala ho aj ako zábavu, musíš si nájsť druh cvičenia, ktorý ťa bude baviť. A tým môže byť napríklad aj tanec.

Nemysli na to, že teraz musíš začať chodiť na tanečné tréningy, pretože si drevo. Máme na mysli hravú formu chudnutia a udržiavania si postavy vďaka tanečným cvičeniam, pri ktorých svoje telo rozhýbeš v rytme hudby.

Stačí si nájsť muziku, ktorá tvoje telo prirodzene baví a máš vďaka nech chuť tancovať. Na internete si vieš potom nájsť množstvo videí, kde si s lektorkou na ňu zatancuješ. My sme pre teba vybrali 3 inšpirácie. V prvom videu vyššie ti stačí 15 minút denne na to, aby si sa pekne rozhýbala na modernú tanečnú hudbu.

V druhom videu je niečo pre ozajstné milovníčky tanca. 30 minútové kardio na latinskú muziku – to už je niečo! Zatancuj si s nimi 3x týždenne. No a ak ťa ani jeden z vybraných hudobných štýlov neláka, potom stav na osvedčenú klasiku, zumbu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.