Rika a Vémolovci
Instagram/rikafane.official/karlos_terminator_vemola

Už je jasné, za koho vymenila Vémolovu spoločnosť! Po obrovskom škandále si obaja žijú svoj život – český MMA zápasník sa tvári ako vzorný partner a otec rodiny, zatiaľ čo Rika netají, že má po boku nového partnera. Karlosova exmilenka sa stretáva s kolegom z brandže, StanislavomAko Extra pripomenulo, on už v minulosti s jednou herečkou z filmov pre dospelých randil.

Mali štvormesačnú aféru, po ktorej všetko vyšlo najavo a problém bol na svete. Aj keď je podľa mnohých dôkazov jasné, že si Vémola užíval s len 18-ročnou Rikou Fane (Hanou Džurbanovou), stále si nechce priznať chybu. Namiesto toho poslal na bývalú SuperStaristku svojho právnika so žalobou a na verejnosti vystupuje ako milujúci manžel po boku svojej ženy Lely.

Rika však hlavu v smútku nemá, práve naopak, užíva si krásne chvíle po boku nového muža!

Karlosova exmilenka Rika
zdroj: Instagram/rikafane.official

Karlosova exmilenka našla šťastie u kolegu

Zrejme chcú mať obaja po boku partnera, na ktorého sa môžu spoľahnúť. U Karlosa je isté, že jeho žena za ním stojí v dobrom aj v zlom, keďže nejde o jeho prvý škandál. Matka jeho dvoch detí mu to však opäť odpustila. Rika zase našla náruč u modela a po*noherca v jednom. Hovorí si Stanley a v minulosti randil aj s najpopulárnejšou kolegyňou Lady Dee, ktorá teda taktiež točila filmy pre dospelých (už od 19 rokov). Rika má teraz jej ex a asi aj titul najmladšej v brandži.

Dvojica si aktuálne užíva spoločné chvíle v Budapešti, odkiaľ zverejnili aj množstvo záberov a pikantných videí, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Podľa toho, čo verejne zdieľali je jasné, že k sebe majú poriadne blízko.

Lela a Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Čo myslíš, hodia sa títo dvaja k sebe?

Na prvom zábere je jasné, že sú do seba zamilovaní. Nechýbajú ani ukážky toho, ako sa venovali i práci a Stanislav dokonca natočil mladú priateľku v spodnej bielizni.

Zdroj: Instagram/stani86slav, Extra

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News