Karin a Dušan
Instagram/tvmarkizaofficial

Iba pred niekoľkými dňami skončila šou Svadba na prvý pohľad. Niektorým párom to vyšlo, iným nepomohli ani experti na lásku. Karin a Dušan patria do tej šťastnejšej partie. Pri konečnom rozhodnutí pred expertmi povedali, že vo svojom vzťahu chcú pokračovať. Zdá sa však, že mladej Popradčanke sa zapáčilo byť nevestou, keďže na svojom TikToku zverejnila video, v ktorom si skúšala svadobné šaty. 

Karin a Dušan sa do seba zahľadeli už počas svadobného obradu v televízii, kde sa videli prvýkrát. Išlo o pár ako z módneho časopisu. Od začiatku sa k sebe hodia, fyzicky sa priťahujú a sadli si aj po povahovej stránke.

Hoci sa ich vzťah na televíznej obrazovke nezaobišiel bez menších hádok, rozhodli sa, že v ňom budú pokračovať aj po skončení relácie. Už sme sa však dočkali aj domnienok, že sa stihli rozísť, no pred verejnosťou sa tvária, že sa ľúbia.

Chcú mať súkromie

Krásny párik sa ukazuje na Instagrame, kde obaja zverejňujú dojemné fotky. Tie svedčia o tom, že si užívajú spoločné chvíle. V súčasnosti sa však rozhodli pre radikálny krok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News