Instagram/kanyewestaurant_

Už nevie, ako by na seba strhol pozornosť? Kanye West sa po neúspešnom kandidovaní na prezidenta USA nevzdáva. Nenechá sa dokonca rozladiť ani krachom svojho manželstva s Kim Kardashian. Tento raz si vymyslel úplnú novinku, ktorou je zmena mena.

Portál USA Today priniesol informáciu o tom, že 44-ročný raper odovzdal žiadosť na zmenu svojho mena. Už sa viac nechce volať Kanye Omari West, ale jednoducho Ye. Bez stredného mena alebo priezviska, iba Ye. Do žiadosti uviedol, že pre zmenu sa rozhodol z osobných dôvodov, no viac nešpecifikoval.

Táto žiadosť zatiaľ nebola potvrdená a rozhodnutie teda nie je právoplatné. Raper to však považuje za hotovú vec a aj na jeho instagramovom profile nájdeš jeho nové meno Ye. Čo je však zaujímavejšie, za svojím starým životom urobil hrubú čiaru a vymazal všetky príspevky, ktoré doposiaľ zverejnil.

Jeho nový profil obsahuje zatiaľ len 5 fotografií bez nejakého hlbšieho významu. Uvidíme teda, čo touto zmenou sleduje a či sa mu podarí naozaj premenovať na Ye. Myslíš, že mu takúto zmenu povolia?

Zdroj: USA Today & Instagram/kanyewest

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News