Tak takýto pár by si veru nečakala. Portál TMZ informoval o tom, že známy raper Kanye West si užíval nedávne narodeniny v spoločnosti známej modelky Iriny Shayk. Potvrdzujú to aj snímky paparazzi fotografov dostupné na Instagrame.

Ak ti je meno Irina Shayk známe, je to z dôvodu, že ide o bývalú partnerku herca Bradleyho Coopera. Majú spolu dokonca aj 4-ročnú dcérku Leu. Rozišli sa krátko po tom, ako sa do kín dostal film Zrodila sa hviezda. Šuškalo sa totiž, že medzi hercom a hlavnou hviezdou Lady Gaga to poriadne iskrilo a v tom čase ich bolo často vídať spolu.

V utorok 8. júna oslavoval raper a neúspešný kandidát na prezidenta USA svoje 44. narodeniny. Kanye West ich strávil vo francúzskom regióne Provence. Počas prechádzky ho zachytili paparazzi fotografi v spoločnosti krásnej Iriny. V týchto dňoch je však ešte stále ženatým mužom, pretože rozvodové konanie s Kim Kardashian nebolo ukončené.

Nešlo o žiadne náhodné stretnutie, ako by si si možno mohla myslieť. Fotografi zachytili dvojicu aj na letisku. V súkromnom lietadle totiž obaja prileteli do Spojených štátov. Nedalo sa ich prehliadnuť aj napriek tomu, že si snažili ukrývať svoju tvár. Modelka si na hlavu natiahla dokonca aj bundu.

Zatiaľ ide síce len o špekulácie, no podľa fotiek môžeš sama vidieť, že Kanye s Irinou spolu trávia čas. Je teda len otázkou času, čo z tohto netradičného spojenia vznikne a či sa z toho vykľuje reálny vzťah. Čo si myslíš ty? Pristalo by im to spolu?

Kanye West strávil narodeniny s modelkou Irinou Shayk

 

Zdroj: TMZ

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.