Dostať sa po materskej dovolenke znovu do pracovného kolobehu môže byť pre niektoré matky náročné. Kaliho manželka Alica sa rozhodla, že sa bude opäť venovať robeniu nechtov. O ich dcérku Nelku, ktorá v januári oslávi už svoje tretie narodeniny, sa zatiaľ staral ocko, ktorý to zvládol na výbornú.

Kali sa na svojom Instagrame pochválil, že posledných 6 dní strávil s Nelkou sám. Zároveň ale vzdal obrovský rešpekt všetkým rodičom. „Nie, že by nám mama nechýbala, ale tých 6 dní spolu sme si užili. Aj keď obrovský rešpekt každému starostlivému rodičovi, ktorý sa sám musí starať o dieťa/deti full time, 365 do roka nonstop, lebo ich partner buď robí od rána do večera alebo sa ich polovička na rodinu vy**bala.

Nie je to úplne easy starať sa o deti + všetko čo k životu patrí a mať stále úsmev na ksichte, lebo dieťa ťa chce vidieť šťastného. BIG UP pre vás všetkých,“ napísal Kali vo svojom príbehu, čím ukázal, že starostlivosť o dieťa nie je taká jednoduchá, ako si mnohí myslia.

zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Kali zároveň ukázal fotku svojej dcérky vo fitku, kde mu robila spoločnosť pri cvičení. „Aj keď, tatkovci, priznajme si, že program, čo našim deťom vymýšľame, nie je vždy úplne detský,“ vzal to s humorom. Na fotke môžeš vidieť, že šťastná je aj Nelka a takýto program sa jej zjavne aj páčil.

zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Je skvelé vidieť, že aj na prvý pohľad tvrdý raper nemá problém postarať sa o dcérku. Mnoho mužov s tým má v súčasnosti problém a radšej ostávajú dlhšie v práci a všetko nechávajú na svoje ženy. Aj starostlivosť o dieťa by mala byť vyrovnaná a matky by nemali ostávať na všetko samy. Snáď bude Kali vzorom aj pre iných otcov, ktorí si tak možno vstúpia do svedomia.

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.