Instagram/dezertkalimusic

Láska a manželstvo dokážu zmeniť aj toho najdrsnejšieho muža. O raperovi Kalim by si možno povedala, že je silný a samostatný chlap, no pravda je taká, že aj on dokáže byť citlivý. Dôkazom je aj dnešné dvojročné výročie svadby s jeho manželkou Alicou a dcérka Nelka, ktorá obidvom robí veľkú radosť. 

Kali na svojom Instagrame zverejnil fotku zo svadby, ku ktorej pridal vtipný popis o tom, aký je jeho život v chomúte. „Dnes sú to 2 roky, čo mi dnes už svokor sľúbil, že mi kúpi auto, keď si vezmem jeho dcéru @alicanails 🖤 Auto furt nemám, ale žena mi ostala. Vlastne už nemám ani byt, denne prichádzam aj o dosť peňazí a kľud, ktorý som ako single mal. Ale nevadí, som šťastný😀🙏🏽

Manželstvo je dobré aj v tom, že sa chlap naučí variť Hahahahahhh ale neeee. ĎAKUJEM láska za krásne dva rôčky a za našu Nelly,“ zhodnotil Kali doterajšie fungovanie so svojou milovanou ženou.

Ako môžeš vidieť, Kali to vzal s humorom, ktorý je vo vzťahu veľmi dôležitý. Ak chceš mať dlhodobý a naplňujúci vzťah, bez dobrej nálady a nadnesenosti nad určité veci to asi nepôjde.

Ber si z tejto dvojice príklad, pretože ako môžeš na ich profiloch vidieť, sú spolu šťastní, spokojní a vážia si jeden druhého.

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News