Instagram/jessicaalvesuk

Ešte stále existuje veľa ľudí, ktorým meno Jessica Alves nič nehovorí. Ak ti však povieme meno Rodrigo Alves, prípadne prezývku živý Ken, určite budeš vedieť, o koho ide. Extravagantná blondínka absolvovala už desiatky plastických operácií, pričom na nedávnych fotkách bola takmer na nespoznanie.

Jessica neprestáva prekvapovať a pre portál DailyMail prezradila svoje nadchádzajúce plány, ktoré mnohých ľudí prekvapia. Vo svojich 37 rokoch túži po tom, aby sa stala matkou. Plánuje preto podstúpiť transplantáciu maternice. Tento zákrok stojí približne 50-tisíc libier.

Peniaze v tomto prípade nezohrávajú žiadnu rolu, pretože ako sa sama vyjadrila, zaplatila by aj milión, len aby to mohla urobiť. Túži po dieťatku, ktoré bude mať jej gény. Kým z nej bol muž, nechala si dokonca zamraziť aj svoje spermie, aby mohla absolvovať umelé oplodnenie.

Čo je na tomto celom najviac šokujúce a prekvapujúce? Išlo by o prvú transrodovú ženu, ktorej by bola vykonaná transplantácia maternice. Ak sa tento zákrok podarí, vďaka Jessice možno vznikne príležitosť aj pre iné ženy podstúpiť niečo takéto. Operáciu na zmenu svojho pohlavia už podstúpila, no toto by z nej urobilo naozajstnú ženu.

Jessica sa už rozprávala s doktormi a je teda len otázkou času, kedy si ľahne pod nôž. Myslíš si, že sa jej to podarí a bude môcť vynosiť vlastné dieťa, aj keď bola kedysi mužom?

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News