instagram.com/laredcaracoltv, jessicaalvesuk

Pamätáš si ešte na živého Kena? Rodrigo Alves podstúpil vo svojom živote desiatky plastických operácií, aby sa zmenil na niekoho úplne iného. Svojím výzorom však ľudí skôr odstrašoval.

Ešte v septembri sme ti ukázali jeho premenu na ženu. V tom čase ešte nemal vybraté ženské meno a hovoril si Roddy. Povedal, že sa cíti viac ako žena a chcel začať svoj život odznova.

Dnes je už známe, že z Rodriga sa stala Jessica. Aj keď to so svojimi plastickými vylepšeniami často preháňala, rozhodla sa svetu ukázať svoju pravú tvár. Obrovské nánosy make-upu boli u Jessicy na každodennom poriadku, no na svojom Instagrame naposledy zverejnila fotku, na ktorej pôsobí oveľa prirodzenejším dojmom.

Umelých mihalníc sa síce nevzdala, ale sama môžeš vidieť, že inak výrazný make-up vymenila za naturálnejší look. A musíme uznať, že takto vyzerá oveľa lepšie. „Je to 1 rok a 3 mesiace, odkedy som sa rozhodla byť sama sebou a šťastná. Vybrala som si slobodu, šťastie, úprimnosť k sebe a teraz v roku 2021 nemôžem byť šťastnejšia. Teraz som doma a dávam svojej pleti prestávku od make-upu,“ napísala Jessica na svojom profile.

Porovnaj si fotky, na ktorých je výrazne nalíčená s touto jednou, kde vyzerá aspoň ako-tak prirodzene. Teraz je to oveľa lepšie, nemyslíš?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News