Hovorí ti niečo meno Rodrigo Alves? Ak aj nie, určite si na neho budeš pamätať ako na živého Kena. Kedysi to bol úplne normálne vyzerajúci chlap, ktorý ale podstúpil desiatky plastických operácií, aby sa výzorom podobal na legendárnu bábiku.

Aj sa mu to sčasti podarilo, no prehnal to až tak veľmi, že si navodil rôzne zdravotné problémy a vyzeral skôr odstrašujúco. Ako sa za posledné roky zmenil? Tu si môžeš pozrieť jeho transformáciu.

View this post on Instagram

#RodrigoAlves no @sbtthenoite

A post shared by Amor por Novela Mexicana (@amor_por_novela_mexicana) on

View this post on Instagram

El Ken Humano se convirtió en Barbie. Rodrigo Alves, quien se ha sometido a más de 50 cirugías plásticas para transformarse en un Ken, anunció en sus redes sociales que ahora es una mujer transgénero. “Viví como oruga durante 36 años, ahora soy una mariposa y estoy lista para volar”, dijo. . ¿Qué les parece? . Y vendrán cosas peores dice la biblia Dale like Comenta menciona y comparte . . Síguenos @chamos507pty . . @chamos507pty @chamos507pty @chamos507pty @chamos507pty . . #travels #morrocoy #tucacas #sucre #ptolacruz #cayosombero #venezolanosencolombia #mochima #sunset #travel #reencuentros #reencuentro #playas #historiasdeemigrantes #venezueladice  #vzla #traveling #marcaribe #venezuelan #atardecer #volveracasa #elnacionalweb #venezuelate #RodrigoAlves #KenHumano #Ken

A post shared by 𝐕𝐞𝐧𝐞𝐳𝐨𝐥𝐚𝐧𝐨𝐬 𝐞𝐧 𝐏𝐚𝐧𝐚𝐦𝐚 (@chamos507pty) on

Pred pár mesiacmi všetkých prekvapil, keď prišiel s vyhlásením, že sa cíti ako žena a z Rodriga sa stala Roddy. Roddy si zo svojho Instagramu vymazala všetky fotky, ktoré by pripomínali jej mužskú minulosť a rozhodla sa začať odznova. Podstúpila ďalšie plastické operácie, pričom najzásadnejšia bola zväčšenie svojich predností.

„Byť ženou je v mojej duši, v mojej podstate a v mojom mozgu. Zatiaľ nemám ženské meno ani ženské orgány, ale necítim sa preto menej žensky. Moje želania a moje pocity ako ľudskej bytosti by sa mali rešpektovať. Za posledných 36 rokov som žila skvelý život, no svet, ktorý som si pre seba vytvorila, bol často klamstvom. Všetko muselo byť dokonalé a nablýskané, no uvedomila som si, že starnem a všetko bola len faloš. Musela som predstúpiť pred svet a odhodiť masku. A tu som,“ napísala na svojom Instagrame.

View this post on Instagram

In route to #saopaulo from #london

A post shared by Jessica Alves (@jessicaalvesuk) on

Na svojom profile pravidelne zverejňuje svoje fotky, na ktorých upriamuje pozornosť predovšetkým na svoj obrovský hrudník. Na výzore Roddy sa podpísali všetky plastické operácie, ktoré v živote podstúpila a len čas ukážeš, kam to ešte dotiahne. Čo hovoríš na takúto premenu?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.