instagram.com/rytmusking, jasmina_alagic

Svadby počas pandémie sú úplne iné, než sme boli zvyknuté doteraz. Kým za iných okolností by išlo možno o veľkú hostinu s desiatkami ľudí, teraz môžu mať mladomanželia pri sebe len tých najbližších. Cez víkend svoje áno povedala aj cukrárka Razija Trnačević, ktorú si môžeš pamätať zo súťaže Masterchef.

Za svedka si Razija vybrala Jasminu Alagič, ktorá je jej veľmi dobrá kamarátka. Sú skoro ako sestry a spája ich predovšetkým ich balkánska krv. Fotku s nevestou pridala na Instagram aj samotná Jasmina.

„Moja balkánska sestra dnes prijala meno lásky svojho života. Draga moja, mne je najväčšou cťou byť svedkom práve tejto lásky, pretože má obrovský príbeh, ktorý sa týka nás všetkých, pretože má neuveriteľnú hĺbku a čistotu a pre to, že jej dĺžka bude večná bez toho, aby by som Vám to musela priať,“ podelila sa Alagič so svojimi pocitmi.

Obrad prebehol na obecnom úrade len za prítomnosti najbližších. Najviac zaujal určite outfit Jasminy, ktorá si vybrala modrý nohavicový kostým, ku ktorému doladila tenisky. Niekomu by sa mohlo zdať, že ide o nevhodné oblečenie na svadbu, no viacerí Jasminu pochválili.

Jasmina patrí k ženám, ktoré si na seba môžu obliecť takmer čokoľvek a budú vyzerať skvelo. Modrá farba jej veľmi pristane a dôležité je, že ona sa cíti dobre v tom, čo má oblečené. Čo si myslíš ty?

zdroj: instagram.com/rytmusking

A takto vyzerala nevesta

zdroj: instagram.com/sweet.affairs

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News