Jasmina Alagič a Rytmus so Sanelom

Patrik „Rytmus“ Vrbovský a jeho manželka Jasmina Alagič pre nás majú obrovské prekvapenie. Píše o tom portál Život a čosi už v stories na Instagrame naznačila aj samotná moderátorka. Má tam však súkromný profil, čiže ak to chceš vidieť, musíš ju tam požiadať o sledovanie. 

Týmto Jasmina Alagič a Rytmus potešia mnohých

Ak na sociálnych sieťach followuješ Jasminu a Rytmusa, určite si postrehla, že ide o úprimných ľudí. Hoci si súkromie do určitej miery strážia a neukazujú tam ani tvár syna Sanela, teraz im dovolia nahliadnuť do ich životov detailnejšie. A to prostredníctvom reality šou, ktorú chystajú.

„Ľudia skôr majú predstavu, že to bude v štýle Geissenovcov, no bude to úplne o inom. Bude to o nich, ale nebude to robené formou konfliktov alebo vyfabulovaných situácií. Pôjde o ich reálny život bez príkras so všetkými radosťami a starosťami, aké majú,“ povedala majiteľka módnej televízie, producentka a dramaturgička Gabriela Ruman pre portál Život.

Ako teda vznikol tento nápad? „S Jasminou sme sa o tom rozprávali dlhšie, Patrik skôr váhal kvôli súkromiu, pretože pri reality šou tohto typu naozaj ľudí pustíte až do hrncov,“ opísala producentka, ktorá je tiež Jasmininou veľmi dobrou kamarátkou a často sa spolu ukazujú na sociálnych sieťach.

„Intenzívne sme o tomto projekte začali uvažovať, odkedy na Instagrame začali zverejňovať veci zo svojho bežného života, ktorý trávia spolu. Mali pustenú kameru, streamovali bežné veci, napríklad to, že spolu idú na večeru alebo sa obliekajú a Paťo komentuje, čo si Jasmina oblečie. Potom sme si pozreli ich dosahy a uvedomili sme si, že čísla sú obrovské, pričom na kamere sa v zásade nič také nedeje,“ pokračovala.

„Vtedy som sa začala sama seba pýtať, koľko ľudí to bude pozerať, keď sa tam budú diať veci. A takto to vzniklo. Všimli sme si, že je obrovský záujem o život Jasminy a Patrika. Pre mňa bola motivácia aj to, že oni dvaja majú svoj vzťah veľmi dobre nastavený ako manželia. Myslím, že mnohých prekvapia až šokujú a pre iných budú inšpiráciou,“ dodala.

Zdá sa teda, že už čoskoro si budeme môcť vychutnať reality šou, kde hlavnými postavami budú Jasmina Alagič a Rytmus. Reláciu na podobnom princípe teraz na platenej platforme vysielajú aj manželia René Strausz a Zuzka Plačková.

Tak čo, tešíš sa?

Zdroj: Život

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News