Jasmina Alagič
Instagram/jasmina_alagic

Takéto priznanie by od nej čakal len málokto. Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je na sociálnych sieťach aktívna. Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako pol milióna followerov, sa s fanúšikmi delí aj o veľký kus svojho súkromia a nemá problém povedať to, čo má na srdci. Vždy optimistická influencerka však tentokrát odhalila svoj veľký strach.

32-ročná Jasmina je známa tým, že je pre mnohé ženy veľkou inšpiráciou. Jej mindset, prístup k výchove synčeka Sanela či snaha konať dobro, jej zabezpečili obrovskú obľúbenosť u divákov televíznych obrazoviek aj sledovateľov.

Jasmina a Patrik

Nebojí sa ale ukázať aj svoju „menej dokonalú“ stránku. Nedávno dokonca prezradila, že pri jednej z partnerských hádok s manželom, raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským, vybuchla tak, že mu zo skrine vyhádzala všetky veci.

Či je smutná alebo nahnevaná, na Instagrame je vždy autentická. A to aj vo chvíli, keď čelí svojmu veľkému strachu. Presne tomu musela nedávno odolávať, pričom sa nehanbila verejne priznať, o čo ide. Zdá sa však, že to, čo ju desí, mnohí iní ľudia vôbec nepochopia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News