V ženskom svete, ktorý je častokrát zložitejší, než ten mužský, je predohra pri milovaní veľmi dôležitá. Nebude to však pôžitok iba pre teba, ale takto poriadne rozpáliš aj svojho chlapa. 

Stav na tieto body, ktoré ťa dovedú do vytúženého raja.

Nezabúdaj na romantiku

Najjednoduchším a jedným zo základných krokov dobrej predohry je vytvorenie romantického prostredia. Zapáľ voňavé sviečky, nalej šampanské, pusti dobrú hudbu a nezabudni ani na seba. Snaž sa byť uvoľnená, na vaše radovánky sa teš a nebuď v strese. Pokiaľ ti to pomôže, môžeš sa pred milovaním nalíčiť, zvodne obliecť a aj poriadne oholiť.

Pre niektoré ženy je aj toto veľmi dôležité, pretože sa potom pred partnerom nehanbia a dovolia mu dotýkať sa ich tela. Jemné dotyky sú pri romantickej predohre dôležité. Neboj sa a priamo partnerovi povedz, kde ťa môže najviac vzrušiť. Posteľ je skutočne miesto, kde sa nemusíš báť byť sebeckou. Potešenie chce predsa každý.

Dezert na tele toho druhého

Samozrejme, vo filmoch to vyzerá vždy perfektne a dokonale, čo v realite nemusí byť. Avšak, s malou snahou to môže milostný život skvele spestriť. Snaž sa vybrať skôr sladké jedlá, ktoré partnera a aj teba vzrušia. Odporúčaným afrodiziakom je napríklad čokoláda a maliny.

Taktiež môžeš s priateľom vyskúšať šľahačku, teraz v lete aj zmrzlinu či kocky ľadu. Výber je len na vás, pretože pri experimentovaní by ste mali byť otvorení všetkému.

Vzájomné sledovanie

Aj keď nechceš veriť, naozaj to vzrušeniu vie pomôcť. Vzájomné sledovanie pri uspokojovaní je odvážne, netradičné a vášnivé. Aspoň raz za život by si to s mužom mala vyskúšať, pretože to vaše radovánky to posunie o level vyššie.

Keď budeš vidieť, ako sa tvoj partner dotýka samého seba, zatúžiš po tom aj ty. Rovnako by na tom mal byť on, pokiaľ nie, pohyby môžeš ozvláštniť alebo použiť hračku.

Skús to cez oblečenie

Klasika, ktorá vždy zaberie. Možno si už o tom počula a možno ešte nie, no funguje to. Ženy sú pri uspokojovaní zamerané skôr na trenie, než muži, ktorí sú prispôsobení na inú aktivitu. Preto je toto ideálny spôsob, ako sa najrýchlejšie dopracovať k uspokojeniu.

Trenie dvoch tiel cez oblečenie je skvelá predohra pri rýchlom milovaní, ktoré ocenia najmä chlapi. Vyskúšaj to a tvoj muž bude z teba hotový.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.