Ráchel v Love Islande

Modelka, podnikateľka, módna návrhárka, influencerka a najnovšie aj súťažiaca v šou Love Island šokuje úprimnosťou. Ráchel Karnižová v najnovšom vlogu Oskiho Baramiho priznala, že sa jej v poslednej dobe páčia ženy. Koľko ich už mala v posteli?

Ráchel je známa svojou úprimnosťou a veľakrát si servítku pred ústa nedáva. Odkedy si však podla jej slov prešla násilným rozchodom, sype sa to na ňu z každej strany.

Od fanúšikov si veľakrát vyslúžila kritiku, s ktorou si vždy vedela hravo poradiť. Výnimkou teraz nie je ani účinkovanie v šou Love Island, kde sa iba po pár dňoch vyspala so svojím novým partnerom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

S koľkými ženami už Ráchel spala?

Známa ryšavka sa od začiatku netajila, že sa bojí, že sa jej vo vile na Kanárskych ostrovoch budú páčiť skôr ženy. Aj v jednom z rozhovorov pred odchodom do Španielska priznala, že by to možno s rovnakým pohlavím skúsila. Zdá sa teda, že sa to aj stalo. Celkom dvakrát.

„Už si niekedy spala so ženou?“ opýtal sa Oskar Ráchel vo svojom najnovšom vlogu, na čo ona odpovedala, že áno. „S koľkými?“ vyzvedal známy blondiak. „Už s dvoma,“ odpovedala mu influencerka. „UŽ?! Počkaj, že v poslednom čase si spala s nejakou ženou? A to kedy?“ opýtal sa. „Však v pondelok,“ zasmiala sa s tým, že Oski sa nezabudol spýtať aj na dojmy.

„Dobre, dobre. Super. Strašne pekná bola. Úplne krásna. Podľa mňa, ja už sa začínam tak, že viacej ,zlesbievať‘,“ tvrdí Ráchel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Tak čo myslíš, s kým temperamentná ryšavka napokon skončí?

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News