Instagram/jayne_riverra

Sociálne siete naplno ovládli naše životy. Niektoré viac, iné menej, no faktom je, že už sú našou súčasťou. Kým niekto si súkromie prísne stráži, iný nemá problém ísť naozaj za hranice a zdieľať tam doslova všetko zo svojho života. Možno aj toto je prípad mladej influencerky Jayne, ktorá, ako informuje New York Post, zverejnila na svojom profile celkom morbídnu sériu fotiek.

20-ročná fitnesska Jayne Rivera, ktorá žije v Miami, mala ešte donedávna veľmi úspešný profil na Instagrame, kde ju sledovalo viac ako 80-tisíc fanúšikov. O ten však prišla po tom, čo naň zavesila fotografie, ktoré spoločnosť vyhodnotila ako nevhodné a celý účet jej zmazala.

Fotografie, ktoré vo veľkom pobúrili verejnosť totiž zobrazovali mladú slečnu, ktorá pózuje, na čom by nebolo nič nezvyčajné. Až na fakt, že v obtiahnutých krátkych čiernych šatách sa fotila priamo pred rakvou svojho mŕtveho otca. Po ich pridaní sa na ňu zosypala vlna kritiky a ľudia jej dávali vo veľkom unfollow.

Po tom, čo jej Instagram profil zmazal, si vytvorila nový účet, kde zatiaľ nedosiahla ani tisícku sledovateľov. Možno za to môže aj fakt, že na neho pridala opäť fotky s truhlou.

„Každý má svoj spôsob, ako sa vyrovnať so stratou milovanej osoby. Tvárila som sa, že môj otec je hneď vedľa mňa a pózuje so mnou pred fotoaparátom ako veľakrát predtým,“ vyjadrila sa.

Čo povieš na takéto fotky ty? Je to už príliš cez čiaru?

Zdroj: nypost.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News