Rozchod známeho páru

Rozchod tohto známeho páru prekvapil mnohých. Ani ona zrejme nebola tá pravá! Svetoznámy austrálsky herec, Liam Hemsworth, je podľa informácií portálu In Touch, opäť slobodný. Po troch rokoch randenia s modelkou sa mali v tichosti rozísť. 

32-ročný Liam, mladší brat rovnako úspešného herca Chrisa Hemswortha, na rozdiel od neho nemá v láske rovnaké šťastie. Zatiaľ čo Chris, známy ako Thor z Marvel filmov, je už viac ako 11 rokov ženatý, Liam ostal opäť sám. Dlhé roky randil so speváčkou Miley Cyrus, s ktorou si zahral hlavnú úlohu vo filme Posledná pieseň. Dvojica sa dlhodobo schádzala a rozchádzala.

Liam a Gabriella
zdroj: Instagram/liamhemdawg

Rozchod známeho páru nepotešil fanúšikov

Istý čas to vyzeralo, že obaja pochopili, že patria k sebe a v tichosti sa zosobášili. Nevydržalo im to však ani viac ako rok a prišiel rozvod. Kým Miley odvtedy striedala rôznych partnerov, Liam to myslel vážne s austrálskou modelkou menom Gabriella Brooks. V roku 2019 oficiálne potvrdili svoj vzťah, aj keď si ho po celý čas držali v súkromí.

Fanúšikovia ich najčastejšie videli spolu len na paparazzi záberoch. Láske však má byť údajne koniec. Podľa informácií sa mal pár rozísť aj napriek tomu, že plánovali svadbu. S rozchodom vraj prišiel práve miláčik žien Liam, ktorý sa chce sústrediť na pracovné povinnosti. Gabriella má tak zrejme zlomené srdce.

Liam a Gabriella
zdroj: Instagram/liamhemdawg

Zdroj: intouchweekly.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News