Instagram/sasha.pav.hinky/tvjojnewsroom

Moderátorky televízie JOJ sa tento rok tešia z nových mamičkovských povinností. Akousi náhodou sa len pár mesiacov od seba stali matkami až 3 tváre relácie Top Star. Na začiatku roka sa z druhého bábätka, syna Jonatana, tešila Alexandra Orviská, ktorá už má doma staršiu dcérku Viktóriu z predošlého vzťahu s bubeníkom Martinom Valihorom.

2 mesiace po nej sa do klubu mamičiek pridala aj Soňa Skoncová, ktorá má syna Robka. A iba včera sa radostnou novinkou pochválila aj 40-ročná Alexandra Pavlovič Hinková. Tento rok sa dokonca dvojnásobným otcom stal i Thomas Puskailer, ktorý je taktiež členom tímu ich šoubiznisovej relácie. To je náhoda však? 

Čerstvá mamička Alexandra je 7 rokov vydatá za partera Vlada, s ktorým sa im až teraz pošťastilo založiť si rodinku. Na Instagrame sa sledovateľom pochválila rozkošnou fotografiou.

Poslušne a radostne svetu oznamujeme, že od včera, od 8:26 obýva túto planétu 3220g ťažký a 50 cm dlhý muž menom Alex Pavlovič,“ napísala k fotke, na ktorej vidieť malinké rúčky a časť tváre jej synčeka, ktorý teda dostal meno po mamičke.

Prvé dojmy z materstva prezradila pre samotný Top Star: „Máme sa dobre, malý je úžasné dieťa, ktoré väčšinu dňa zatiaľ spí, ale keď sa ozve, tak to naozaj stojí za to a počuje ho celá pôrodnica.“

Soňa Skoncová so synom Robkom

Alexandra Orviská s deťmi

Thomas Puskailer s deťmi

Zdroj: topstar.noviny.sk, Instagram/sasha.pav.hinky

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News