Jedna z najznámejších amerických moderátoriek a komičiek, Ellen Lee DeGeneres, šokovala svojich dlhoročných divákov. Po 18 rokoch vysielania svojej vlastnej show, ktorá patrila k celosvetovo najobľúbenejším, ohlásila koniec. Vraj vie, že jej čas vypršal.

Dnes už 63-ročná Ellen začínala v populárnom sitkome a od roku 2003 moderovala svoju vlastnú talkshow The Ellen DeGeneres Show. V nej sa venovala aktuálnym témam, trendom, rozhovorom so známymi osobnosťami, a to všetko s dávkou humoru, ktorý bol pre ňu typický.

Zábavný program má za sebou viac ako 3000 častí a nasledujúca, už 19. sezóna, bude jeho posledná. Podľa zdroja Daily Mail k tomu prispel aj fakt, že Ellen v poslednom čase čelila obrovskej kritike, po ktorej jej obľúbenosť výrazne klesla. Odborníci vypočítali, že jej miera popularity sa znížila o viac ako 40 %.

Viacero jej spolupracovníkov a zamestnancov, ktorí sa v jej blízkosti objavovalo totiž vyhlásilo, že Ellen sa nesprávala profesionálne, ale skôr toxicky a ostatných psychicky šikanovala, čo vytváralo nepríjemné pracovné prostredie. Zdá sa, že jej roky popularity stúpli do hlavy až príliš alebo sa za tými najobľúbenejšími tvárami skrýva iný človek.

Ellen tak už má obvinení a kritiky dosť a preto vie, že jej čas vypršal. Podľa jej vlastných slov však už plánovala show ukončiť po 16. sezóne, no nestalo sa tak a teraz už reláciu neberie ako žiadnu výzvu, čo je pre kreatívneho človeka ako ona ubíjajúce. Faktom ale je, že show po tom, čo vyplávali o moderátorke nepríjemné informácie na povrch, stratila viac ako milión pravidelných divákov.

Talkshow získala desiatky ocenení Daytime Emmy Awards, People’s Choice Awards a na YouTube patrí medzi 50 najviac odoberaných platených kanálov.

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.