unsplash.com

Ženy vedia byť niekedy horšie, než muži. Ak máš niektoré kamarátky narodené v týchto znameniach, nemala by si im príliš dôverovať. Práve tieto ženské  znamenia vedia najlepšie klamať a úprimnosť im nič nehovorí. Ich priateľstvá sú nestále a plné hádok.

Ryby

Žena, ktorá je narodená v tomto znamení, vyzerá milo a nežne. Keď ju však spoznáš bližšie, budeš si myslieť opak. Vie si ľudí obmotať okolo prsta sladkými rečami, preto by si jej nemala veriť všetko, čo povie. Chce ťa získať na svoju stranu, až pre ňu urobíš veci, ktorých sa ona sama bojí.

Väčšinu svoju sľubov nikdy nesplní a rada sa vyhovára. Používa sarkastické poznámky, ktoré ťa môžu veľmi uraziť.

Lev

Žena v znamení Leva sa netají povrchnosťou. Stará sa o seba, dbá o svoje vlasy a väčšinou vie rozprávať len o plytkých témach. Pochvala od nej nemá žiadnu hodnotu, pretože si môžeš byť na 100% istá, že klame. Chce byť najkrajšia a najlepšia žena v spoločnosti, preto sa vie dobre pretvarovať.

Keď si všetkých získa na svoju stranu, každý pre ňu urobí všetko, o čo ho požiada.

zdroj: Анастасия Гепп/Pixabay

Škorpión

Nie je žiadne tajomstvo, že Škorpión je najtajomnejší človek (a znamenie) z celého horoskopu. O žene to platí dvojnásobne. Nebojí sa klamať svojim kamarátkam, rodine a ani priateľovi. Vymýšľa si o sebe veci, len aby ju ostatní mali radi. Má veľmi dobrú pamäť, preto si pamätá všetky svoje klamstvá.

Tejto žene sa nemôžeš moc zdôverovať, pretože tajomstvá u nej nie sú vôbec v bezpečí.

Rak

Žena, ktorá je narodená v znamení Raka, vie výborne ovládať neverbálnu komunikáciu. Nikdy nespoznáš, kedy ti klame. Rada sa zahráva s citmi druhých a svoje priateľky nemá v láske – aspoň nie tak, ako ony ju. Na jednej strane vie byť milá a ochotná pomôcť, no na oplátku chce toho omnoho viac.

Nič nerobí zadarmo a od všetkého čaká výhody.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy