Anjeli opäť radia. Podľa ich predpovede bude tvoj týždeň od 14.12. do 20.12. 2020 vyzerať presne takto!

Veľa z nás už zažilo rôznorodé problémy so žalúdkom – a veru to nie je príjemné. Obmedzuje to naše pohodové fungovanie, celé telo vie, že je niečo zle. Problémy so žalúdkom majú zvyčajne svoj pôvod v neustálej nervozite, hnevu, zadržiavaniu emócií. Jedno s druhým súvisí. Ste nervózni, zobnete si to či ono a ak to je na pravidelnej báze, prichádza problém. Preto tento týždeň venujte zvýšenú pozornosť svojim stravovacím návykom a pokúste sa ich postupne meniť k lepšiemu.

Sú vám známe pocity stagnácie? Tie často prichádzajú bezprostredne po tom, čo nadmieru pracujete. Prepracovanosť neznamená usilovnosť, to naozaj nie. Múdry človek vie, že telo i myseľ má isté hranice, ak ich budete často prekračovať, vypomstí sa vám to. Naučte sa pracovať tak, aby vás to úplne neunavovalo, naučte sa oddychovať.

Čo sa týka vzťahov, s láskou to býva niekedy ťažké. To však neznamená, že je to zlé. Konflikty len ukazujú, že niečo nie je v poriadku a je potrebné to vyriešiť. Partneri sú totiž ako dva kamene. Najprv má každý z vás ostré hrany, no spoločne ich objavujete a obrúsite, až kým sa vaše povahy nenaučia koexistovať. Nezabúdajte, vo vzťahu je veľmi dôležité odpúšťať, učiť sa z chýb, nevyvolávať zbytočné malicherné hádky, ale radšej otvorene komunikovať.

Tip na tento týždeň: Čítajte. Nájdite si žáner, ktorý vám vyhovuje a venujte čas aj tejto činnosti. Skúste napríklad aj verše. Poézia má skutočne relaxačný účinok.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.