Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližších dňoch od dnes, 11. mája, do nedele 17. mája 2020!

Baran

Zdá sa, že tento týždeň ťa čaká útlm, ktorý sa bude týkať tvojej energie. Veľký vplyv na teba bude mať počasie, ktoré bude premenlivé a bude mať na teba väčší dopad ako zvyčajne. Do stredy budeš bez nálady, no vo štvrtok a piatok sa ti nálada zmení. Prispeje k tomu fakt, že zažiješ milé prekvapenie. Víkend by si mala venovať svojej polovičke a vymyslieť vám nejaký nový program, aby ste neupadli do stereotypu.

Býk

Niečo nové ťa čaká v oblasti financií. Zdá sa, že po ťažšom období budeš konečne v pluse a vďaka tomu sa zbavíš aj stresu, ktorý ťa posledné týždne sužoval. To sa odrazí na dobrej nálade a zrejme tá ti pritiahne do života aj nového človeka. No dávaj si pozor, lebo tak rýchlo, ako sa nová láska môže objaviť, môže aj zmiznúť. Ružové okuliare vedia byť zradné.

Blíženci

Rušné chvíle ťa budú čakať v práci, no mala by si si zahryznúť do jazyka, aby si z toho vyšla bez zranení. Rozčuľovať sa nad vecami, ktoré nemôžeš ovplyvniť nemá žiaden zmysel. Našťastie, vďaka svojej polovičke budeš mať pohodový a romantický víkend vo dvojici, vďaka čomu naberieš novú energiu. V utorok a stredu si ale dávaj pozor na zdravie, aby ťa nedobehli nedoliečené resty.

Rak

Tento týždeň ti budú hviezdy naozaj priať. V práci sa dostaneš k novým možnostiam, ktoré sa ti budú skvelo hodiť do rozvrhu. Rovnako skvele to vyzerá aj v oblasti lásky – ak si zadaná, tvoje zaľúbenie sa môže koncom týždňa prehĺbiť, a ak si single, na obzore sa objaví niekto, kto si tvoje srdce už získal, a konečne sa rozhodne spraviť aj on krok vpred.

Lev

V utorok sa ti stane nepríjemná situácia, ktorá na pár dní ovplyvní tvoju náladu. Musíš si však uvedomiť, že nie vždy budeš na výslní iba ty. No druhým ľuďom rozhodne nemáš čo závidieť. Sústreď sa na svoje výsledky a svoje ciele. Zdá sa tiež, že finančne na tom nebudeš dobre, preto si premysli každý väčší nákup – bez niektorých vecí sa dá chvíľu prežiť.

Panna

Do nového týždňa vykročíš rázne a v tomto tempe by si mala aj pokračovať. Pokús sa splniť všetky úlohy, ktoré si si na tento týždeň dala. Odmenou ti bude veľmi pohodový víkend v kruhu tvojich najbližších. Avšak v súkromnom živote to vyzerá na blížiacu sa krízu – medzi tebou a tvojou polovičkou nastane dusno, ktoré však bude mať vyvrcholenie až na budúci týždeň.

Váhy

Zdá sa, že všetka tvoja snaha v práci bude mať konečne zmysel a dostaneš odmenu, po ktorej už dlhšie túžiš. Stačí nepoľaviť a vydržať v nastavenom tempe. Doma sa ale neudeje nič zaujímavé, vyzerá to na obyčajný a nudný pracovný týždeň. Počas víkendu sa venuj svojej polovičke, ktorá prejavy tvojej lásky určite ocení.

Škorpión

Za dobrotu na žobrotu. Heslo, na ktoré si medzi stredou a piatkom určite spomenieš. To, že ťa niekto sklamal, by však nemalo ovplyvniť tvoju náladu. Spravila si všetko tak, ako si cítila a najlepšie vedela. Hviezdy ti tvoje dobré skutky vrátia, aj keď to nebude hneď. Nedovoľ, aby si preniesla svoje podráždenie na ľudí, s ktorými žiješ. Za nič totiž nemôžu.

Strelec

Vo vzduchu visí veľká novina! Tá príde buď z tvojej práce alebo školy, pokiaľ ešte študuješ. Radostná správa zaručí, že po celý týždeň budeš mať perfektnú náladu a nič ťa nedokáže rozhodiť. Ak premýšľaš nad tým, že by si to cez víkend oslávila, dávaj si pozor. Spojenie alkoholu a postavenia hviezd v najbližší víkend pre tebe nemusí dopadnúť podľa predstáv.

Kozorožec

A je to tu! Po dlhej dobe, počas ktorej si už prestala dúfať, sa v tvojom živote objaví človek, ktorý ti už na prvý pohľad ukradne srdce. Pravdepodobne ho stretneš na nejakom novom mieste, takže ak sa objaví šanca niekam vyraziť, určite neváhaj. Z počiatočnej iskry to môže byť nakoniec naozaj vážna známosť. Nenechaj si však ukradnúť svoju česť a pokojne sa nechaj dobýjať.

Vodnár

Malá hádka s členom rodiny ťa postretne v strede týždňa. V tomto prípade bude lepšie, ak situáciu necháš voľne plávať a nebudeš zbytočne liať benzín do ohňa. Čoskoro sa ti vyplatí byť radšej ticho. Lepšie to však vyzerá v oblasti pracovnej a taktiež aj oblasti lásky. Tam ťa nečaká nič nepríjemné, práca ubehne rýchlo a ani sa nenazdáš, a už si budeš užívať pokojný piatok v náručí svojej polovičky.

Ryby

Tento týždeň bude zrejme skúšať tvoju trpezlivosť a to hneď vo viacerých smeroch. V práci ťa šéf vyhreší aj napriek tomu, že za žiadnu chybu nenesieš zodpovednosť. Možno to bude pre teba tá posledná kvapka, vďaka ktorej si uvedomíš, že tú prácu aj tak nenávidíš. Do kariet ti nezahrá ani napätie v domácnosti, ktoré budeš musieť tiež vyriešiť iba ty, pretože nikto iný nebude chcieť spraviť prvý krok.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.