Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližších dňoch od dnes, 10. februára, do nedele 16. februára 2020!

Baran

V práci či škole ťa nečaká nič nové a nijak tvoj týždeň ani neovplyvnia. Čo ťa však čaká, je kríza v milostnom vzťahu. Už dlhšie máš pocit, že sa s partnerom dostávate do slepej uličky a tento týždeň vám zrejme prasknú nervy aj trpezlivosť. Je čas rozhodnúť sa, ktorým smerom sa chcete uberať. Mimo toho sa môžeš tešiť na extra financie, ktoré sa k tebe dostanú na konci pracovného týždňa.

Býk

Po dlhšom období nastane v tvojom pracovnom živote konečne pokoj. To sa odrazí aj v ostatných aspektoch tvojho života tým, že nebudeš tak vystresovaná. Naplánuj si cez víkend relax iba pre seba, po posledných týždňoch ti dobre padne. V stredu si dávaj pozor na to, aby si sa nedala nalákať na ponuku, za ktorou je skrytý podvod.

Blíženci

Vyzerá to, že si v práci opäť užiješ trocha stresu, no potrvá to iba prvé dva pracovné dni. Od stredy začneš pociťovať veľkú únavu, takže cez víkend by si si mala poriadne oddýchnuť. Veľký otáznik visí nad tvojimi financiami. V tomto období by si si mala začať viac šetriť, pretože neskôr budeš extra peniaze naozaj potrebovať.

Rak

Vyzerá to tak, že negatívna energia sa z tvojho života po minulom týždni ešte nevytratí. Mala si rušnejšie obdobie, ktoré sa podpíše na tvojej energii. Tento týždeň ti bude veľmi chýbať. Vráti sa ti koncom týždňa, keď ťa poteší nečakaná návšteva. Cez víkend dostaneš pozvanie vyraziť si, nemala by si ho odmietnuť.

Lev

Ak si single levica, tento týždeň sa to zmení! Ľady prelomí sviatok sv. Valentína, kedy sa konečne dáš dokopy s niekým, s kým ste sa do toho doteraz nemali. Budeš žiariť šťastím a zažiješ krásny víkend. Kým však príde vytúžený piatok, v práci ťa nepoteší napätá situácia medzi kolegami. Ak sa ťa netýka, radšej sa do ich vzťahov nestaraj, mohla by si si uškodiť.

Panna

Tento týždeň bude pre teba jedna veľká nuda. Uvedomíš si, že by si prijala do svojho nemenného rozvrhu nejakú zmenu a tak sa začneš obzerať po nejakom kurze. Najlepšie spravíš vtedy, ak si vyberieš nejaký pohybový. Začneš premýšľať aj nad zmenou práce, ku ktorej ťa prijme jedna ponuka, ktorá sa k tebe náhodou dostane. A keďže cítiš potrebu zmeny, budeš jej naklonená. Než vykonáš prvé kroky, nechaj si všetko uležať v hlave.

Váhy

Nový týždeň začneš zhurta a budeš mať veľa povinností. Tento stav potrvá až do víkendu. Svoje veci si robíš zodpovedne, no máš pocit, že si v práci nedocenená. Neboj sa spraviť kroky k tomu, aby sa tento stav zmenil. Ak to nepôjde, budeš sa musieť začať obzerať po niečom novom. Dlhodobý stres ti prinesie iba smútok. Cez víkend si však užiješ vytúžený pekný čas so svojou láskou.

Škorpión

Tento týždeň ti ubehne tak rýchlo, že si to ani neuvedomíš. V práci či škole spravíš pár chýb, za ktoré nebudeš pochválená. Hlavne si to neber osobne, je to bežná vec. Aj tak to ovplyvní tvoju náladu. Nepomôže tomu ani fakt, že sviatok všetkých zamilovaných neprebehne podľa tvojich predstáv. Nuž v sobotu ti za to všetko dobre padne pohár vína.

Strelec

Čo sa týka všetkých tvojich povinností, konečne ich bude menej. Prekvapenie ťa budeš čakať medzi utorkom až štvrtkom, a to v podobe pozvania na víkendový program. Mala by si ho rozhodne prijať! Je totiž na čase posunúť sa ďalej v ľúbostnom živote. Daj šancu tomu, kto sa o teba už dlhšie usiluje.

Kozorožec

Tento týždeň budeš v jednom veľkom zhone. Ten sa však podpíše na tvojom zdraví, ktoré môže byť nalomené, preto by si si mala dať pozor. Čaká ťa aj väčšia akcia, no účasť na nej by si si mala premyslieť, aj keď je ponuka lákavá. Môže sa ti na nej prihodiť nepríjemná situácia. Radšej venuj najbližší víkend oddychu pri dobrej knihe.

Vodnár

Konečne ťa čaká pohodový týždeň bez zbytočného stresu. Na začiatku sa k tebe dostane pracovná ponuka, vďaka ktorej si privyrobíš peniaze navyše, určite ju vezmi! Tieto peniaze pokojne použi na kúpu veci, po ktorej už dlhšie pokukuješ, veď si ju zaslúžiš. Zdá sa, že víkend sa ponesie v romantickom duchu, a začne to vďaka piatkovému sviatku.

Ryby

Vyzerá to tak, že tento týždeň ťa zasiahne nepríjemná správa, ktorá ťa prinúti premýšľať nad krokmi, ktoré spravíš v blízkej budúcnosti. Očakávaj ju medzi pondelkom a stredou. Aj keď je v piatok sviatok zamilovaných, tebe sa všetká tá romantika vyhne. Na spadnutie je hádka s partnerom, ktorá ti nespraví dobre. Ak si single, zrejme na teba doľahne smútok z tohto faktu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.