Týdenný horoskop

Október sa nám pekne rozbehol a svoju silu ukazuje aj pani jeseň. Upršané dni striedajú tie slnečné. Chceš vedieť, či bude raz dobre a raz horšie aj v tvojom živote? Prečítaj si týždenný horoskop a budeš mať predstavu, čo ťa môže najbližšie dni čakať.

A ak si si ešte nestihla pozrieť veľký horoskop na október, spraviť tak môžeš v článku TU.

Poteší ťa tentokrát týždenný horoskop?

Baran

Ak ti to minulý týždeň škrípalo vo vzťahu, tentokrát si vydýchneš. Hádky pominú a teba čaká príjemnejší týždeň. Prvé dni budeš cítiť nedostatok energie, no ku koncu to bude už oveľa lepšie.

Doplň svoju stravu o výživnejšie potraviny, možno ti to pomôže cítiť sa lepšie vo vlastnom tele. Keď ti cez víkend príde pozvanie na párty, prijmi ho.

Býk

Povinnosti sa ti budú aj naďalej sypať na hlavu, no ver, že to takto nebude večne a toto je len obdobie, ktoré musíš zvládnuť. Bolo by dobré, ak by si si z nich spravila priority, pretože odkladanie úloh ti nepomôže.

Pracovný týždeň sa preto bude niesť v duchu úloh, no keď príde víkend, opäť si konečne poriadne oddýchneš. Ideálne, ak si zvolíš výlet do prírody.

Žena počas jesene
zdroj: Pexels/Abi Greer

Blíženci

Hurá! Ty budeš tento týždeň jedna z tých šťastnejších osôb, pretože ťa čakajú pohodové dni. Dokonca sú na obzore aj 2-3 správy, ktoré ti urobia veľkú radosť! Udrž si toto pozitívne naladenie čo najdlhšie.

Aj ty by si mala cez víkend vybehnúť do prírody. Ak bude u vás pekné babie leto, oceníš príliv čerstvej energie pred tým, než sa dni zmenia na upršané.

Rak

To, čo ťa ťažilo minulý týždeň, pomaličky opustí tvoje myšlienky a ty sa začneš znova usmievať. Zdá sa však, že si k sebe priťahuješ nejakú chorobu, minimálne chrípku, ktorú by si mala poriadne vyležať.

Našťastie, ukáže sa, že máš okolo seba ľudí, na ktorých sa môžeš spoľahnúť aj vtedy, keď ti bude naozaj zle.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy