Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý človek je iný – v povahe, v premýšľaní, v konaní. To, čo dokáže jedného naštvať do nepríčetnosti, s druhým vôbec nepohne. Práve to, ako človek reaguje na dané podnety, nazývame temperament. Zisti, ktorí ľudia ho majú najhorší!

Lev

Lev miluje drámu, a udržať si chladnú hlavu mu robí obrovský problém. Keďže je zvyknutý na pozornosť a nepatrí k hanblivým ľuďom, nerobí mu žiaden problém spraviť scénu aj na verejnosti. Krik a hádzanie tanierov o zem – asi tak to vyzerá, keď sa doma háda s milovaným človekom. Drámu vie spraviť z naozaj každej maličkosti, a teda aj z vecí, ktoré si iní ľudia ani len nevšimnú.

Baran

Baran je ako človek známy tým, že je veľmi impulzívny, a často býva aj agresívny. Vie vybuchnúť kvôli tomu, že je veľmi súťaživý typ a ľahko sa nechá vytočiť. Ak sa dostane do nejakej nepríjemnej situácie, v ktorej musí čeliť konfliktu, reaguje hnevom. Nedokáže prijať veci v kľude a premýšľať skôr, ako vypustí zo seba krik. Celý jeho temperament dopĺňa aj fakt, že ide o netrpezlivého človeka. Hádke s ním sa radšej zďaleka vyhni.

Rak

Rak je veľmi citlivé znamenie, takže rozrušiť ho nie je vôbec žiaden problém. Sám o sebe je to pesimistický človek, ktorý stále niekoho podozrieva z vymyslených káuz. Ak sa dostane do hádky s niekým blízkym, prebudí sa v ňom obrovský hnev. Je to ten typ človeka, ktorý ak cíti krivdu, neostane ticho a svoj názor na vec musí dať jasne najavo. Takže, ak mu za chrbtom nejak ublížiš, čakaj smršť výčitiek, ktoré pošle na tvoju adresu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy