Vášeň
instagram/twotrends

Keď niekoho miluješ, podvádzanie neprichádza do úvahy. Po nevere nasleduje zvyčajne rozchod/rozvod, no nájdu sa ľudia, ktorí ju vedia odpustiť.

Dnes ti predstavíme znamenia, ktoré sú zásadne proti nevere a vo vzťahu ju netolerujú. 

Panna

Človek v znamení Panny túži po pokojnom a skromnom živote. Jeho vzťah sa snaží dávať na prvé miesto a nie je pre neho nič dôležitejšie. Láska je pre neho prioritou číslo jedna. Keď sa teda dozvie, že mu bol partner neverný, opustí ho. Berie to ako zlyhanie, že niečo urobil zle. Druhú stranu si vypočuje, no názor nikdy nezmení.

zdroj: instagram.com/explorerssaurus_

Ryby

Citlivý človek v tomto znamení znesie vo vzťahu všetko, okrem nevery a klamstva. Keď ho partner podvedie, je zničený a už sa na neho nemôže ani pozrieť. Neveru vníma rovnako ako človek v znamení Panny – je to jeho zlyhanie, no nevie, kde urobil chybu. Snaží sa do vzťahu prinášať veľa lásky a pochopenia, preto nie je dobré, ak tento človek neveru zažije.

Blíženci

Človek v znamení Blížencov má v sebe dve osoby. Životné motto, ktorým sa riadi, je preto veľmi jednoduché. Buď všetko alebo nič. Ak je vo vzťahu, požaduje od partnera úplný záväzok. Keď zistí, že ho partner podviedol a bol mu neverný, rozíde sa s ním bez ohľadu na to, aký bol dôvod nevery. Nechce o tom nič počuť, pretože by ho to zranilo ešte viac. Toto znamenie je jedno z mála znamení, ktoré si na vernosti zakladajú najviac.

Vodnár

Komplikovaný Vodnár sa už s neverou stretol – či už cez internet, alebo osobne. Po celý život si kladie otázku, prečo sa to muselo stať práve jemu. Je tolerantný a partnerovi vo vzťahu dáva vždy dostatok voľnosti. Nie je podozrievavý, má dobré srdce a on o nevere nikdy neuvažuje. Podvádzanie neschvaľuje, pretože si myslí, že ak majú ľudia medzi sebou pravú lásku, nepotrebujú nikoho iného.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy