Druhý jesenný mesiac je tu a s ním ťa čaká veľa zaujímavých vecí a zážitkov. Poď sa pozrieť na to, čo hovorí tvoje znamenie z horoskopu.

Baran

Pre teba bude október pracovný. Budeš mať toho dosť veľa, a tak sa niekedy stane, že zanedbáš svoj súkromný život. No vždy by si si mala nájsť čas aspoň na večeru so svojim partnerom.

Býk

Október ti prinesie nových priateľov. Vždy si si myslela, že máš okolo seba ľudí, ktorým môžeš dôverovať, no až teraz sa dozvieš, kto je naozajstný priateľ.

Blíženci

V októbri zažiješ najviac dobrodružstiev. September bol pre teba stresujúci, pretože si po lete veľa oddychovala. V októbri sa určite nudiť nebudeš.

Rak

Nie pre každého bude október dobrý mesiac. Pre teba bude október iba chrípka a nachladnutie. Dávaj si na seba pozor a oveľa viac sa o seba staraj.

Lev

V práci sa ti bude dariť, no pozor na to, aby si nebola namyslenou osobou. Keď ti niečo vyjde, je fajn sa pochváliť, no nezabúdaj na to, že sú tu aj ostatní ľudia.

Panna

Miluješ október, pretože so sebou prináša prechod z babieho leta do skutočnej jesene. Pre teba bude toto obdobie šťastné a nech sa stane čokoľvek, budeš mať úsmev na tvári.

Váhy

V tvojom vzťahu sa ti bude najviac dariť v októbri. Čakajú ťa nové výzvy, o ktorých si nevedela a s priateľom si ich patrične užiješ. Ak si sama, nájdeš si vždy dôvod na to, aby si sa zabavila.

View this post on Instagram

Чем хорош шоппинг в Секонд-хендах?🧺🍂 ⠀ Несмотря на то, что сейчас эта тема очень популярна, до сих пор возникает много вопросов, почему же люди с достатком выбирают такой путь✨ ⠀ Для меня самым большим и самым неожиданным открытием стало то, насколько быстро он помогает найти свой стиль🎞 А происходит это потому, что наш выбор одежды в обычных магазинах и секондах кардинально отличается🍂 ⠀ Как правило, мы покупаем вещи, которые а) нас чем-то зацепили и б) необходимы для гардероба. Мы даже не рассматриваем варианты, выходящие за грани нашего привычного стиля🧺 ⠀ В секондах же первым делом стоит выбор между чем-то хорошим и откровенно ужасным😅Затем просто примеряешь всё, и вот тут начинается самое интересное🙌 ⠀ Стала бы я покупать пончо, какие-нибудь корсетные топы или кимоно в обычных магазинах? Да я даже мерить бы их не стала! А теперь просто не представляю без них свой гардероб😍🍂 ⠀ У меня появилась такая смелость в выражении себя, такая уверенность, которую мне не смог дать ни один психологический тренинг🙌 И, конечно же, не стоит забывать об этичности и экологичности такого шоппинга🌿 Мне кажется, это стало уже неотъемлемой частью образа современного человека💛

A post shared by Вдохновение, уют и винтаж🎞 (@daryadarcy) on

Škorpión

V škole či práci budeš musieť viac zabrať a napriek tomu, že si myslíš, aké ľahké to je, nebude to vôbec prechádzka ružovou záhradou. Popri povinnostiach, ktoré máš, budeš často unavená.

Strelec

Október ti prinesie veľa chaosu. Sama nebudeš vedieť, pre čo v živote sa máš rozhodnúť. Na jednej strane tu stojí tvoja vysnívaná práca s kariérou, no ty by si chcela študovať.

Kozorožec

Napriek tomu, aký bol september mesiac, október ti to vynahradí. Budeš chodiť často na prechádzky, na túry a zamiluješ si cestovanie.

Vodnár

V októbri sa budeš stretávať so svojou rodinou častejšie, než by si si pomyslela. Nehovoriac o tom, čo všetko ťa čaká, tak ťa rodina ešte aj podporí. Môžeš byť rada, že máš okolo seba takých ľudí.

Ryby

Tento mesiac sa pre teba stane emotívnym. Či už zažiješ niečo, čo ťa do hĺbky ovplyvní alebo niečo, čím potešíš svoju dušu. Budeš vedieť, že stále žiješ a máš čo ponúknuť okoliu, len sa nevzdávaj.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.