Žena má svoje obdobia, kedy si uvedomí aký je jej život.

Často pehodnocuješ, vraciaš sa späť, archivuješ, konštatuješ. Nie vždy je to dobré. Ak ťa to posunie ďalej, je to to, čo si mala mať. Hovorí sa, že čo si predstavuješ v hlave, to sa ti aj splní. Situácie, momenty, všetko je to v našej hlave. Chcela som to vážne takto? O tomto chaose som ani nesnívala! Zrejme toto by povedala každá druhá žena, ktorá nevie, čo sa s ňou momentálne deje. Definujme to pojmom chaos. Úprimne, chcela by som sa pozrieť do tej mužskej hlavy, čo sa im tam všetko premieta, aj keď asi všetky tušíme.

Keby si sa mala momentálne pozrieť do mojej hlavy, tak tam vidíš zmätok, rovnako ako je aj v tej tvojej. Ale to je normálne. Zmätok nám vedia urobiť aj muži, a pritom sa tvária, že oni nič neurobili, alebo určite poznáš ich obľúbenú frázu typu „Čo som zase spravil?“ Ak máš pocity, že nevieš ako ďalej, nerieš to. Nechaj to plávať. Viem, že žena to ťažko zakryje, no časom sa to všetko odzrkadlí na vonkajšom postoji či správaní. Niečo nie je v našom živote v poriadku. Sme akési ani spokojné, ani nespokojné. Nesťažujeme sa, ale niečo nám v živote chýba a nevieme to presne definovať. Nemusí to byť práve chlap, čo nám chýba, môže to byť čokoľvek.

Takže teraz to naše obľúbené resumé. Žena potrebuje občasný chaos. Je v poriadku, ak nevieš, čo je momentálne s tebou, si nejaká iná ako doposiaľ, aj keď to nedávaš najavo. Zabávaš sa, užívaš si život, ale napriek tomu je tam niečo, čo ťa drží a nepustí ťa. Nevieš to ovládať. Neovládaj to, nechaj to, a po čase sa to utrasie a zistíš neskôr, kam ťa to malo naviesť. Ak máš momentálne chaotický život, je to oveľa lepšie ako mať tragický život. Všetko sa deje z nejakého dôvodu a rovnako aj tento chaos.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.