Ani sme sa nenazdali a máme tu nový mesiac – jún. Si zvedavá čím ťa prekvapí tentoraz? Láska? Peniaze? Nebodaj nečakané dobrodružstvo? Tak to môžeš zistiť práve teraz na základe tvojho znamenia zverokruhu. 

Baran

Tento mesiac ti bude želať najmä čo sa týka lásky. Konečne nájdeš pochopenie zo strany partnera a ak si nezadaná, niekde tam vonku už na teba čaká. Je to len krok od leta a to ide ruka v ruke s novými láskami a dobrodružstvami.

Všetko však nemôže byť dokonalé a v práci to bude ako na horskej dráhe. Raz hore, raz dole. Nedaj sa tým znechutiť a pokaziť si krásne láskyplné týždne. Skončí ti pracovná doba a tým aj starosti s ňou spojené.

Býk

Tvoj vzťah bude v júni v ohrození. Za všetko môže tvoja hrdosť ospravedlniť sa. Až príliš vnímaš len seba a tvoje ego a nikdy si nepripustíš, že by si mohla urobiť chybu aj ty. Tak vzťah nefunguje.

Naopak v práci sa ti budú pochvaly tento mesiac len tak sypať. Nadriadený si ťa bude všímať a konečne pochopí, že by bol bez teba stratený. Len nedovoľ, aby ti úspech vstúpil až príliš do hlavy.

Blíženci

Neboj sa nových kontaktov. Jún ti ich prinesie požehnane, len musíš urobiť krok práve ty. Túžiš spoznať konečne niekoho, s kým sa budeš cítiť skvelo? Tak neseď len doma a vykroč do sveta.

Podobne na tom bude aj práca. Kto len mlčí, málokedy sa niekde posunie. Buď viac dravá. Tvoj nadriadený nevie, čo máš v hlave, aké skvelé nápady sa ti v nej zrodili. Tak to využi. Aj hviezdy sú ti naklonené.

Rak

Zlomenému srdcu bude v júni nadobro koniec. Vyzerá to, že stretneš muža, ktorý ti poblázni hlavu, zmocní sa tvojho srdca a spoločne zažijete veľa nádherných chvíľ. Romantiky bude až až.

Tento mesiac je mesiac, kedy môžeš meniť. Tak meň! Nebaví ťa práca, len lamentuješ nad tým, ako to už nemôžeš vydržať. Čo takto zdvihnúť zadok a popozerať sa, čo všetko sa ti núka?

Lev

Že by pre teba nebol máj, ale jún plný lásky? Hviezdy sa zhodli, že si zaslúžiš konečne zažiť nezabudnuteľné chvíle s mužom, ktorý za to stojí. Preto nemaj obavy zo žiadnych nových známostí.

V práci si dávaj pozor. Niekto ťa chce už dlhšiu dobu podraziť a vyhrať nad tebou. Nedaj sa. Tento mesiac to bude skúška, či si dostatočne vyspelá. Len deti na seba kydajú.

Panna

Nie každý mesiac musí byť plodný, aj čo sa týka lásky. To, že budeš chvíľku sama, ešte neznamená, že nastal koniec sveta a ty si neužiješ kopec srandy. Daj tomu čas a priestor.

Konečne si povedz to, čo ti prekáža a bojuj za to, čo ti patrí. Tvrdo robíš v práci, chceš ísť predsa niekam cez leto. Alebo? Pokým sa neozveš, ostane ti len kôrka z chutného chlebíka.

Váhy

Je to také 50 na 50. Ani dobré, ani zlé vo vzťahu. Máš pocit, že sa vytráca iskra. Tak teraz zbystri pozornosť! Tento mesiac ti hviezdy pripravili mnoho zaujímavých nečakaných zážitkov, ktoré to všetko spestria.

Hľadáš si prácu, no stále nič? Tak vedz, že šťastena bude aj v tomto na tvojej strane. Dostaneš príležitosť, ktorá sa ťažko odmieta. Všetko však prediskutuj aj s partnerom. Môže to ovplyvniť váš vzťah.

Škorpión

Ak pociťuješ, že už bolo toho dosť a potrebuješ sa posunúť ďalej, urob to. Jún ti prinesie množstvo nečakaných možností. Ten, o kom si si myslela, že je pravý, nemusí byť.

Je čas, aby si začala pracovať aj na medziľudských vzťahoch v práci. Predsa, tráviš tam dosť času na to, aby ste sa s kolegami zblížili. Hneď sa ti bude lepšie fungovať. Práca nie je len o povinnostiach.

Strelec

Nebude to extra romantický mesiac, ale bolo to už aj horšie. Zavládne stereotyp, ale aspoň nemusíte obaja riešiť nič. Proste, žiadne nečakané udalosti a nič, čo by vás mohlo vyviesť z miery.

V práci to bude pravý opak. Nevyspytateľné situácie, ktoré ti však môžu pomôcť k povýšeniu. Preto buď na všetko pripravená, obozretná a nič nenechaj na náhodu. Lebo TEN zlom môže nastať kedykoľvek.

Kozorožec

Svitá sa na lepšie časy. Hádky s partnerom akoby pominuli a vy sa budete môcť tešiť zo vzájomnej spoločnosti. Doprajte si viac spoločných dní. Pomôže vám to a vy sa zblížite a nájdete opäť stratenú iskru.

Šéf potrebuje konečne vidieť výsledky. Prestaň lajdáčiť a viac sa snaž. Ani si nevieš predstaviť, čo by dali druhí za to, keby boli na tvojom mieste. Preto vyhrň si rukávy a šup šup. Nech je jún mesiac úspechov.

Vodnár

Nedaj sa odradiť tým, že si stále sama. Ak sa ti nedarí nájsť si lásku, má to svoj dôvod. Možno ťa momentálne čaká niečo lepšie, ako je byť zadaná. Hviezdy zamiešali karty a prichystali si pre teba čosi lepšie.

A k tomu nadviažeme k práci. Tento mesiac by si sa konečne mala dočkať vytúženého povýšenia. Dosť bolo „otročenia“. Nastal čas, aby si sa predviedla v plnej paráde a ukázala, za čo všetko ti môžu byť v práci vďační.

Ryby

Vo vzťahu to iskrí, no iskrí hádkami. A jún nebude iný. Je to mesiac, ktorý preverí, či skutočne máte byť spolu alebo ísť každý vlastnou cestou. Nech to dopadne akokoľvek, všetko zlé je na niečo dobré.

Čo sa týka práce, tam sa neudeje dlhú dobu nič prevratné. Všetko po starom. Takže si plň povinnosti najlepšie ako vieš a užívaj si, čo ti život prinesie. Jún je len skok ku krásnym letným spomienkam.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.