Muž a žena pri západe slnka
Unsplash/Oziel Gómez

Prinášam ti 7 piesní, ktoré sú plné nostalgických pocitov a lásky. Všetky z nich majú hĺbku a sú plné spomienok, ktorými sa na chvíľu nechaj pohltiť.

Určite si spomínaš na dni, kedy si plakala alebo, naopak, bola šťastná, že je preč z tvojho života. Noci plné sĺz, sklamanie a zlomené srdce, ktoré sa občas ozve, a ty si hneď spomenieš si na tie časy, ktoré si s ním zažila. Práve hudba vie v tebe vyvolať množstvo spomienok, ktoré boli v tebe ukryté.

Rozchod, zlomené srdce, hnev na bývalého, alebo len staré dobré časy s ním, za ktoré si vďačná. Tak, ako fotografie, miesta či vône, aj hudba v tebe dokáže prebudiť myšlienky na momenty, ktoré si nechala dlho spať.

Muzikanti totiž majú skvelý talent na to, aby svojím dielom vyjadrili presne to, čo sa skrýva takmer v každom z nás. Ich texty akoby presne sedeli na to, čo sme zažili a skvelá melódia to len doplní. V tomto zozname nájdeš 7 piesní, ktoré podľa mňa presne toto vystihujú úplne najlepšie zo všetkých.

Ktorá je tvoja najobľúbenejšia? A ako by vyzeral tvoj top zoznam?

1. Coldplay – Yellow

2. James Arthur – Train Wreck

3. Ashe – Moral of the Story

4. James Young – Happiest Year

5. Melanie Martinez – Pacify her

6. Winona Oak – Lonely Hearts Club

7. Tate McRae – you broke me first

Ak nechceš smútiť nad minulým vzťahom, ale si tá šťastná, ktorú čoskoro čaká svadba, prezri si aj náš výber tých najlepších piesní, ktoré sú ideálne na prvý novomanželský tanec! Určite medzi nimi nájdeš tú pravú.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating