instagram.com/gandhmovie & instagram.com/gonggiproject

Nový rok so sebou prináša aj nové filmy, na ktorých premiéru sa môžeš tešiť. Ak miluješ napätie, mystériu či horory, máme tu pre teba tipy na filmy, ktoré by si si v roku 2020 nemala nechať ujsť. Ktorý ťa zaujal najviac?

The Turning

Už v januári sa do kín dostane film, na ktorom sa podieľal aj samotný Steven Spielberg. Príbeh nás zavedie na vidiek, kde sa prichádza opatrovateľka Kate starať o dve narušené siroty. Rýchlo však zistí, že deti aj okolie skrývajú akési tajomstvo.

Gretel and Hansel

Január prinesie aj druhú hororovú novinku. Tá prerozpráva klasický príbeh o deťoch stratených v lese, ktoré sa snažia nájsť jedlo pre svoju rodinu. Namiesto toho sa ale dostanú do rúk zlej čarodejnice.

Fantasy Island

Vo februári sa môžeš tešiť na Lucy Hale v hlavne úlohe hororu Fantasy Island. Tá sa dostane na ostrov, kde sa doslova plnia sny. Ľudská fantázia sa tu však mení na nočné mory, a hostia musia vyriešiť záhady ostrova, aby si zachránili život.

Brahms: The Boy II

Ak máš rada klasické horory, kde sa objavuje strašidelná bábika, napätá hudba a tajomstvo z minulosti, potom si musíš pozrieť druhú časť filmu Brahms: The Boy. Nezabudni si preto pozrieť aj prvú časť!

The Invisible Man

Strašidelný film, ktorý by nemal byť podobný klasikám, ktoré už poznáme. Dej sleduje Ceciliu, ktorej násilný ex-priateľ spáchal samovraždu. Po tom, čo zistí, že jej nechal veľký majetok a začnú sa diať divné veci, začne mať pocit, že ide o veľký podvod.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife