Pexels/Daisy Anderson

Už 31. októbra môžeš zažiť filmový maratón v strašidelnom duchu – Halloween Movie Night. Trúfneš si na jeden, dva či rovno tri horory po sebe za jeden večer? Uži si Halloween tak, ako sa patrí – na veľkom plátne. 

Budeš si môcť vybrať z týchto 3 hororových filmov. Z ktorého ti nabehla husia koža?

Niekto na druhej strane

V rámci Halloween Movie Night si budeš môcť v predstihu pozrieť horor Niekto na druhej strane, ktorý sa bude premietať od 4. novembra v kinách Cinema City. Otec sa s priateľkou a synom presťahuje do nového domu. Pokojné predmestské prostredie ponúka idylickú príležitosť na nový začiatok, ale malý chlapec sa čoskoro začne priateliť s niekym na druhej strane múru.

Mužova priateľka sa čoraz zúfalejšie snaží nájsť odpovede na nevysvetliteľné veci, zatiaľ čo chlapec jej nedôveruje a otec je čoraz podozrievavejší z jej zvláštneho správania. Medzitým sa nadpozemská sila stáva pre nových obyvateľov domu čoraz nebezpečnejšou.

Niekto na druhej strane nadväzuje na najlepšie tradície škandinávskej kinematografie. Švédsky horor je určený pre fanúšikov strašidelných domov a strašidelných tém, ako aj pre fanúšikov štúdiových hororov.

Halloween zabíja

Halloween zabíja je ďalšou kapitolou v úspešnej a mimoriadne húževnatej sérii. Michael Myers, legendárny tichý zabijak s bielou maskou, úspešne uniká už vyše štyridsať rokov. Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlho utekala pred tichým vraždiacim monštrom až sa rozhodla zmeniť taktiku. Prestala utekať, začala bojovať a nalákala Michaela do dokonalej pasce. Tá síce vyšla, ale …

Príbeh filmu Halloween zabíja začína v okamihu, keď predchádzajúci film skončil. Ťažko zranená Laurie odchádza v sprievode dcéry a vnučky do nemocnice a v protismere sa k jej horiacemu domu rútia hasiči. V jeho útrobách je v ohnivom pekle uväznený zabijak, ktorý ju prenasledoval celý život. Bohužiaľ, nielen mačky majú sedem životov.

Parožie

Príbeh mysteriózneho hororu Parožie sleduje učiteľku základnej školy v odľahlom banskom meste v štáte Oregon. Stredoškolská učiteľka a jej brat policajt sa snažia zachrániť záhadného študenta, ktorého temné tajomstvá vedú k stretnutiu s legendárnym pravekým organizmom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife