instagram/_corpsebride_fan_/disneymaleficent

Nevieš, čo si pozrieť v tomto období? Nasledujúce tipy na rozprávky ťa dostanú do jesennej nálady a určite pri nich nebude chýbať ani zábava. Urob si čaj, schovaj sa pod deku a neváhaj si ich pustiť.

Mŕtva nevesta

Dej animovaného príbehu sa odohráva vo viktoriánskej dedine v 19. storočí a sleduje príbeh Viktora, mladého muža, ktorý je vtiahnutý do podsvetia, kde sa ožení s tajomnou mŕtvou nevestou. Jeho skutočná nevesta Viktória na neho medzitým čaká v skutočnom svete.

Hoci sa život v Zemi mŕtvych ukáže byť oveľa farebnejší, než jeho striktné viktoriánska výchova, dospeje Viktor k záveru, že v tomto ani v ďalších svetoch neexistuje nič, čo by ho udržalo odlúčeného od jeho skutočnej lásky.

Coco

Napriek zvláštnemu rodinnému zákazu muziky sa Miguel túži stať uznávaným hudobníkom ako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V túžbe dokázať svoj talent sa Miguel nečakane okolností ocitne v prekrásnej Ríši mŕtvych. Tam stretne okúzľujúceho, no klamárskeho podvodníka Hectora a spoločne sa vypravia na strhujúce cestu, počas ktorej odhalia tajomný príbeh jeho rodiny.

Rodina Adamsovcov

Ikonická rodina, ktorú ľudia buď milujú alebo nenávidia. Vo vynovenej rozprávke sa členovia tejto vtipnej a desivej rodinky predstavia v animovanej podobe. Čaká ťa skvelá zábava, pretože rodinka Adamsovcov sa bude snažiť dokázať, že sú naozaj dobrými susedmi.

Vládkyňa zla

Kráľovná čiernej mágie rozpráva príbeh legendárnej zlej kráľovnej z rozprávky Šípková Ruženka. Zoznamuje divákov so zradou, ktorá spôsobila, že sa jej kedysi čisté srdce premenilo na kameň. Kráľovná Zloba, hnaná túžbou po pomste sa snaží udržať si trón, a tak uvrhne na novorodenú dcérku ľudského kráľa, krutú kliatbu.

Ako princezná rastie, ocitá sa priamo v samom strede narastajúceho konfliktu medzi lesným kráľovstvom, ktoré si zamilovala, a ľudským kráľovstvom, z ktorého pochádza. Zloba si uvedomuje, že princezná môže byť kľúčom k mieru medzi oboma ríšami, a je tak nútená zasiahnúť.

Vládkyňa zla 2

Prešlo päť rokov a kráľovná čiernej mágie Zloba žije spokojne, zatiaľ čo jej neter Ruženka dospieva. Ich vzájomný vzťah, ktorý sa zrodil zo zrady a pomsty síce rozkvitol, no nenávisť medzi ľuďmi a kúzelnými bytosťami nezmizla.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife