Instagram/anajohnson

Posledný deň v roku si žiada niečo špeciálne. Aj keď sú teraz aktivity a udalosti obmedzené, nemala by si celý deň premrhať pri televízii alebo na mobile.

Inšpiruj sa našimi aktivitami, ktoré môžeš robiť na Silvestra s priateľom, aj keď ste doma. Garantujeme ti, že zažijete bezkonkurenčnú zábavu.

Sledovanie ohňostroja

Začíname najjednoduchšou aktivitou. Pokojne buďte celý deň doma, no keď sa bude blížiť polnoc, vyberte sa sledovať ohňostroj von. Môžete zvoliť prechádzku a sledovať najbližší ohňostroj, no môžete ísť autom aj do vzdialenejšieho mesta a sledovať tam. Taktiež je výbornou alternatívou to, keď sa vyberiete sledovať ohňostroj z auta, ktoré zaparkujete na kopci – budete mať prekrásny výhľad a romantiku zároveň.

Hranie šípok

Šípky, Silvester a alkohol k sebe patria rovnako, ako aj vianočný stromček a ozdoby. Pokiaľ vieš, že budeš s priateľom doma, choď a zaobstaraj šípky na posledný deň v roku. Zaručíme ti, že ich nevyužiješ len v tento deň, no vytiahneš ich vždy, keď budeš mať nejakú oslavu, párty, posedenie s priateľkami, alebo rodinné stretnutie. Šípky sú dobrou investíciou.

Spoločenské hry s alkoholom

Zahraj si s priateľom klasické spoločenské hry doplnené o alkohol. Ak vás nebaví človeče nehnevaj sa, dohodnite sa, že zakaždým, keď niekto niekoho vyhodí, pije panáka. Pokiaľ si však myslíš, že by si to nezvládla, môžete tieto pravidlá implementovať aj na inú spoločenskú hru. Napríklad, pri aktivitách bude musieť piť vždy ten, kto neuhádne, alebo pri pexese bude musieť piť ten, čo bude mať najmenej dvojíc. Pozor však na to, aby ste toho nevypili viac, než zvládate!

Polnočné sánkovanie

Čo tak vrátiť sa do detských čias? Sánkovanie je skvelé, no polnočné sánkovanie má už vyššie grády. Pokiaľ si s partnerom nepotrpíte na to, aby ste odpočítavali príchod roka 2022 spolu s moderátormi v televízii, vyberte sa von a sánkujte sa. Ohňostroje vám osvetlia oblohu a budete sa cítiť ako v inej krajine. Keď vymrznutí prídete domov, môžete sa zahriať milovaním a vyskúšať novú intímnu polohu v posteli.

Hranie interaktívnych hier

Poslednou aktivitou, ktorú môžeš s priateľom robiť, je hranie hier pre dvoch na PlayStation, Xboxe,  Wii konzole, alebo na obyčajnom počítači. Určite sa veľa nasmejete, no môžete sa aj pohádať (pri prehre), preto nezabudni v priebehu hier dolievať pohár, aby bola uvoľnená atmosféra.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating