Giuliana Santy z Farmy 14
Instagram/farma.markiza/gululumka

Giuliana Santi z poslednej série Farmy v stories na svojom Instagrame šokovala fotkami z mladosti. Urobila aj jednu chybu, pred ktorou varovala svojich fanúšikov. Neuveríš, ako vyzerala pred pár rokmi. 

Najmladšia a jedna z najvýraznejších exfarmárok svojou úprimnosťou šokovala už na statku. A to najmä priznaním, že už v 15. rokoch si vychutnala sex vo štvorici. Zo statku odišla tesne pred bránami finále, čo ju zarmútilo a Farmu 14 opustila s plačom. Napokon však vyhral jej dobrý kamarát, YouTuber Filip Jánoš a z výhry jej vraj mal dať aj časť peňazí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @gululumka

Od finále obľúbenej reality šou sa toho v živote mnohých exfarmárov veľa zmenilo a výnimkou nie je ani Giuli. Tej sa podarilo schudnúť, čo je očividné aj podľa jej fotiek na Instagrame. Svoju postavu tam ukázala aj v plavkách.

Giuliana šokovala zábermi z mladosti

Výrazná exfarmárka si na svojom profile občas nájde čas odpovedať fanúšikom na otázky, na čo sa dala aj včera. Okrem iného im ukázala aj fotky z mladosti. TAKTO vyzerala, keď chodila na základnú školu.

Záberom v 15 rokoch Giuliana šokovala azda najviacNielen, že mala takzvaný tunel v uchu, zavesila si naň reťaz, ktorá viedla až k nosu, kde si nechala spraviť septum (alebo teda piercing).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @gululumka

Jeden fanúšik si všimol, že niečo nemá v poriadku s uchom, tak sa jej na to opýtal. „15-ročná Guli, hlupáčka, sa tak rozhodla. Nerobte to,“ napísala pod fotku, ktorá sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

Zdroj: Instagram/gululumka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News