Geissovci & Shania
Instagram/carmengeiss_1965/shania__geiss

Keď si milionár známy z reality šou točil video na Instagram, ani netušil, čo jeho všímaví fanúšikovia postrehnú. Robert Geiss chcel na sociálnej sieti predviesť svoju novú kolekciu oblečenia, no v rámci proma zachytil aj svoju dcéru Shaniu, ktorá sa ako neplnoletá venovala činnosti, ktorú by mala mať zakázanú. 

Nemecká rodina milionárov je známa vďaka vlastnej televíznej šou, ktorá sa nakrúca už viac ako 10 rokov. Carmen a Robert spravili hviezdy aj zo svojich dvoch dcér, ktoré sa z malých dievčatiek premenili v dospelé slečny. To, že sú stále rozmaznané, sa zrejme nezmenilo, keďže si stále dovoľujú poriadne výstrelky.

Shania a Davina dostali od rodičov luxusný byt v Monaku, aby sa osamostatnili, no stále využívajú all-inclusive služby matky a otca.

Mladá Geissenka nedávno zmaturovala

Rodičia by sa podľa fanúšikov mali mať na pozore. Najmä mladšia Geissenka Shania je poriadny kvietok. Len nedávno im z rozmaru zničila luxusné auto a tentokrát robila to, čo by nemala. Robert si zrejme neuvedomil, že pri natáčaní noviniek ukázal svetu aj to, ako jeho len 17-ročná dcéra hrá automaty.

Ktovie, či šlo len o zábavku v rámci voľného času alebo si túto činnosť naozaj zaľúbila. Fanúšikovia si to však všimli a Roberta v komentároch upozorňujú. „Hazard môže byť návykový. Bolí ma žalúdok, keď takíto mladí ľudia stláčajú automaty,“ napísal jeden z nich.

Celé video si môžeš pozrieť tu

Zdroj: Instagram/robertgeiss_1964

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News