Shania Geiss

Tak a už aj druhá dcéra Carmen a Roberta Geissovcov je dospelá. Shania Geiss pred pár dňami dovŕšila 18 rokov a na svojom instagramovom profile sa pochválila zábermi z dokonalej oslavy, ktorá sa premenila skôr na jednu veľkú párty. 

K narodeninám jej popriali prostredníctvom sociálnych sietí všetko dobré nielen rodičia, ale aj jej sestra Davina. „Najšťastnejšie narodeniny mojej najlepšej priateľke, sestre a celému môjmu svetu. Nemôžem tomu uveriť, dnes je to 18 rokov, čo si vstúpila do môjho života a urobila zo mňa tú najšťastnejšiu sestru na svete. Nemohla som si priať milujúcejšiu sestru, ako si ty. Dopĺňaš celý môj svet. Vždy si tu bola pre mňa, milovala si ma a starala sa o mňa. A viem určite, že sa to nikdy nezmení,“ venovala Davina svojej sestre nádherný odkaz.

Shania Geiss narodeniny
zdroj: Instagram/shania__geiss

Shania Geiss ako dospievajúca slečna

Carmen s Robertom zdieľali aj fotografie z jej detstva, na ktorých si môžeš porovnať, ako vyrástla a že je z nej už naozaj mladá žena. Nechýbali vyznania lásky a poprianie všetkého dobrého do dospelého života.

Ako sa zmenila Shania Geiss
zdroj: Instagram/robertgeiss_1964

Robert neskôr pridal aj súčasnú fotografiu s 18-ročnou Shaniou, ku ktorej napísal, že v plážovom klube si zahral svoju novú úlohu bodyguarda, aby na svoju dcéru dal pozor a aby ju ochránil. A ani sa niet čomu čudovať, oslava prebiehala vo veľkom štýle.

Shania Geiss s otcom
zdroj: Instagram/robertgeiss_1964

Narodeninová párty plná ľudí

Shania sa vo svojich príbehoch pochválila aspoň niekoľkými zábermi z toho, ako vyzerala jej oslava dospelosti. Nechýbalo množstvo kamarátov, ktorí si užívali dobrú hudbu, šampanské a ešte lepšie jedlo.

Shania je ale pekný kvietok, pretože nedávno rozbila svojim rodičom auto a Robert ju pristihol aj pri hraní automatov, z čoho rozhodne nebol nadšený. Každopádne, teraz je už dospelá a rodičom záleží na tom, aby sa obidve dievčatá osamostatnili a užívali si život. Samozrejme, v rámci medzí a slušnosti.

Zdroj: Instagram/shania__geiss

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News