Rodina Geissenovci
Instagram/carmengeiss_1965

Stále majú málo? Rodinu Geissenovcov pozná už asi celý svet. Boháči sa preslávili nie len svojím biznisom, ale najmä vlastnou reality šou, v ktorej ukázali, ako vyzerá ich život milionárov. Tá má po rokoch pokračovanie a pozornosť si pýtajú oveľa viac ich dve rozmaznané dcéry. Ako informuje TV Movie, mladé dámy majú naozaj náročné požiadavky, ktoré hnevajú Carmen a Roberta.

Davina a Shania už nie sú malé dievčatká, na ktoré si pamätáme z obrazoviek. Mladé Geissenky sú už takmer obe dospelé, no správanie tomu nie vždy naznačuje. Len nedávno ich rodičia takmer dostali infarkt, keď im mladšia z nich, 17-ročná Shania, zničila luxusné auto. To si privlastnila skôr, než na to mala právo.

Svojich bohatých rodičov tentokrát vytočili svojimi kráľovskými požiadavkami.

Robert a Carmen si po novom užívajú pokoj vo dvojici, keďže svojim dcéram zabezpečili luxusný byt s výhľadom na more v Monaku. Dcéry sa tak majú osamostatniť, no to im zrejme veľmi nejde. Davina vybehla na rodičov s tým, že potrebujú viac peňazí: „Musíme od vás dostávať peniaze každý mesiac,“ rozkázala si. A k tomu ešte upratovačku aspoň dvakrát týždenne.

„Zbláznila si sa?“ reagovala na dcéru Carmen. „Myslím, že už máš všetko! Máš 18, musíš pracovať,“ snažila sa jej otvoriť oči. Robert to vzal svojským humorom. Ponúkol sa, že im kúpi 2 kilá ryže, kuracie prsia a kečup raz týždenne, aby teda neumreli hladom.

Mladé Geissenky majú zrejme malé vreckové

Zdroj: tvmovie.de

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News