Instagram/shania__geiss/carmengeiss_1965

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tá už zrejme nevie, čo od dobroty! Nemecký milionársky pár, Robert a Carmen Geissenovci, majú plné ruky práce s ich už dospelými dcérami, ktoré im spôsobujú samé šoky. Najnovšie takmer chytili infarkt pri pohľade na ich luxusné autá, ktoré im ich kedysi rozkošné neviniatko Shania poriadne zničila. Robert sa nezdržal poriadne ostrého komentára, informuje RTL News.

Rodinku, ktorú vo svete preslávila vlastná reality šou, pozná zrejme každý. „Ťažký život milionárov“ sa vysiela aj u nás a boháči aktuálne hviezdia na aj s novými časťami, na ktoré po rokoch pristúpili.

Od čias, kedy sa ich relácia začala vysielať na Slovensku, ubehlo už niekoľko rokov a z ich dvoch dcér sú už takmer dospelé ženy. Davina a Shania sa však stále vedia správať ako rozmaznané pubertiačky.

O „zábavu“ sa tentokrát postarala mladšia Shania, ktorá má 17 rokov. Tej otec povedal, že keď bude mať 18 rokov, jeho drahý jeep bude patriť jej. Ona však nemienila čakať a prisľúbené auto už považuje za svoje. Tak sa ho teda rozhodla upraviť podľa vlastných predstáv a čierne auto pomaľovala farbami. Mladá Geissenka totiž miluje umeleckú tvorbu a chcela mať svoj rukopis aj na aute.

Ako prvé zbadala jej dielo Carmen, ktorá sa už zmohla iba na karhanie, pričom Shania jej slová nebrala vôbec vážne a spokojne sa usmievala. Keď ešte stále svoje auto uvidel 58-ročný Robert, dostal takmer infarkt. „Auto je zničené. Vezmem ti to z dedičstva,“ naštvane zahlásil.

Milovaná dcérka mu tak poriadne dvihla tlak. V šoku stihol ešte zahlásiť aj to, že už rozumie ľuďom, ktorí nechcú mať deti. Shania nezničila len jeho auto, ale neskôr v garáži nabúrala aj mamino, keď s ním narazila do steny.

Pozri sa, čo Shania vyparatila svojim rodičom

Zdroj: rtl.de

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News