facebook/Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie

Spomínaš si ešte na časy, kedy v telke fičala relácia Geissenovci – Ťažký život milionárov? Okrem hlavných hviezd Carmen a Roberta sa na obrazovke často objavovali aj ich rozmaznané dcéry Davina a Shania, ktoré vždy dostali všetko, po čom túžili.

Geissenovci mali a majú všetko, na čo si len pomyslia. Milióny na účtoch v bankách, luxusné vily, jachty a svoje prázdniny vždy trávia v nejakej inej krajine. Veľmi často sa stáva, že deti, ktoré vyrastajú v takýchto rodinách, sú veľmi rozmaznané a nafúkané. Davina a Shania Geissen už ale dávno nie sú tie malé dievčatká, ktoré sme vídavali v telke. 

zdroj: facebook.com/Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie

Na facebookovom profile ich rodiny si môžeš zaspomínať a pozrieť aj staré fotky. Dnes sa Geissenovci presunuli skôr na Instagram, pričom každý člen rodiny má vlastný profil a dievčatá majú navyše aj jeden spoločný.

Z dievčat sú dnes už tínedžerky, pričom Davina má 17 rokov a jej mladšia sestra Shania o dva roky menej, teda 15 rokov. Z obidvoch vyrástli krásne mladé dámy, ktoré sa aj naďalej prezentujú luxusom ich rodiny. Uvidíme, kedy sa vydajú aj na nejakú samostatnú kariéru.

Davina Geiss dnes

Shania Geiss dnes

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News