Geissenovci
Instagram/carmengeiss/shaniageiss

Portál TV Movie si v nemeckej televízii RTL Zwei všimol, že najmladšia Geissenka má blízko k nemeckému influencerovi a spevákovi. Josh Mate sa objavil v jednej z epizód šou „Davina & Shania – We Love Monaco“ a podľa nich to bola láska na prvý pohľad. Zábery s ním boli zverejnené aj na Instagrame. Svoj názor na túto „lásku“ už vyjadrili aj rodičia Geissenovci.

Mladšia zo sestier, 18-ročná Shania Geissenová sa prednedávnom dopustila škandálu, ktorý odznel aj u nás. Unikli totiž jej intímne správy s podnikateľom a milionárskym dedičom Saschom Stammerom. Ten si to však iba vymyslel a Geissenovci žiadali odškodné súdnou cestou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carmen Geiss 👑 (@carmengeiss)

Geissenovci vraj našli „vysnívaného zaťa“

Presne 9. mája 2022 bola v nemeckej televízii RTL Zwei odvysielaná úplne prvá časť šou „Davina & Shania – We love Monaco“. Hlavnými hviezdami v nej sú rozmaznané dcéry známych boháčov.

Nedávno oslavovala narodeniny 18-ročná Shania. Na veľkolepú párty priamo pred kamerami boli, okrem iných hostí, pozvaní aj ich kamaráti. Medzi nimi sa objavil aj influencer a spevák Josh Mate, do ktorého sa oslávenkyňa vraj zamilovala na prvý pohľad.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shania Geiss (@shaniageiss)

Flirtovali spolu, lietali medzi nimi iskry a vôbec im nevadilo, že sa na to pozerajú rodičia Shanie. Otec však so začínajúceho romániku jeho dcéry veľmi nadšený nebol. „Jej priateľ to bude mať ťažké. Musí mať veľa trpezlivosti, musí čo-to vydržať a pretrpieť. Nemyslím si, že to bude mať také jednoduché,“ povedal Robert, zatiaľ čo Carmen neskrývala nadšenie.

„Pekné a dobré, že si mama myslí, že Josh je jej dokonalý zať. Ale o svojom živote rozhodujem sama,“ vyjadrila sa Shania, čo zaznamenal portál TV Movie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RTLZWEI (@rtlzwei)

Zdroj: TV Movie, Instagram/rtlzwei

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News