Aicha Let's Dance
Instagram/philippolak/letsdance.markiza

Exotická kráska Aicha, ktorá sa objavila v prvej sérií šou Love Island len prednedávnom verejne priznala nový vzťah. Na Instagrame teraz zdieľala záber s neznámym mužom. Ukázala kráska konečne nového priateľa? Dvojici to spolu naozaj pristane.

Aicha v šou lásku nenašla, no teraz je zamilovaná

Ešte v prvej sérii obľúbenej šou Love Island, ktorú vyhrali Laura a Martin a strieborný pár Gabriela a Pítr takisto žiari šťastím sa objavila aj exotická kráska Viktoria Aicha Niang. Na Kanárskych ostrovoch dlho tvorila pár s českým fešákom Honzom, ich cesty sa však napokon rozišli.

Minulý rok sa Aicha opäť objavila na televíznych obrazovkách, kedy tancovala v obľúbenej šou Let’s Dance. S tanečníkom Fabiom Beluccim napokon vypadli ako tretí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aicha 👸🏽 (@viktorianiang)

Len nedávno kráska zverejnila na Instagrame poriadne šteklivý záber, ktorým sa pochválila aj krásnou figúrou. Okrem tej však v komentároch pod príspevkom priznala aj nový vzťah. „Chlapa mám, práve ten ma donútil pridať tieto fotky, ja som ich poslala jemu do správy,“ napísala vtedy.

Ukázala kráska nového frajera?

Vyzerá to teda tak, že Aicha po šou naozaj našla lásku. Na Instagrame najnovšie zdieľala na prvý pohlaď nevinné fotky z auta. Kto je však ten neznámy muž na druhej fotke? Neukázala náhodou kráska svojho nového priateľa?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aicha 👸🏽 (@viktorianiang)

Keďže Aicha k fotkám pridala iba biele srdiečko, nateraz nie je známe, či je tento muž naozaj jej nový priateľ. Možno však už čoskoro jeho identitu odhalí. Najnovšie zábery zamilovanými emoji okomentovali aj ďalšie krásky z Love Islandu. Spravila tak napríklad Laura, Hanka a Tess dokonca dvojicu pozvala na kávu.

Tak možno je predsa tento muž Aichin nový partner. Bol by z nich veľmi pekný párik však?

Zdroj: Instagram/viktorianiang

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News