Love Island

Fešák zo šou Love Island prekvapil novinkou na svojom YouTube kanáli. Z rally jazdca Martina Kočiho sa stal moderátor novej vlastnej šou. 

Na ostrove našiel lásku

Martin Koči prišiel do Love Islandu vo veľkom štýle. Ako bombshell očaril všetky súťažiace rýchlou jazdou v závodnom aute. Je totiž známy rally jazdec.

Na Kanárskych ostrovoch sa zapozeral do ďalšej bombshell, do blondínky Lucie. Tesne predtým, ako sa mali spárovať, však Martin musel opustiť súťaž. Potom sa však stalo to, čo sme ešte v česko-slovenskom Love Inslande nevideli. Diváci odhlasovali, aby sa do šou vrátil. 

Martin Koči a Lucia Nováková
zdroj: Instagram/m_koci

Po návrate na ostrov sa Martin konečne mohol spárovať so sympatickou Luckou a dostali sa spolu až do finále. Skončili tretí a aj po skončení reality šou tvoria šťastný párik. Často sa tým chvália aj na svojich instagramových profiloch. Známy fešák sa teraz ale pochválil ďalšou novinkou.

Fešák z reality šou Love Island prekvapil novinkou

29-ročný Košičan sa v reality šou ešte viac zviditeľnil. Aktuálne ho na Instagrame sleduje už skoro 78-tisíc fanúšikov. Už dávnejšie ich tam upozorňoval, že okrem jeho vlastnej kolekcie oblečenia pre nich ešte niečo chystá.

fešák z Love Islandu Martin Koči
zdroj: Instagram/m_koci

Až pred dvoma dňami v príspevku na sociálnej sieti vysvitlo, že si na YouTube vytvoril vlastnú šou s názvom Turbo.

Jeho prvým hosťom bol známy hudobník Marián Čekovský. Celú šou si môžeš pozrieť vo videu.

Aj napriek tomu, že Martin nemá skúsenosti s moderovaním, musíš uznať, že mu to tam išlo perfektne. A čo hovoríš na jeho novú šou?

Zdroj: YouTube/Martin Koči

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News