Love Island

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vyzerá to tak, že kráske z reality šou Love Island sa v živote veľmi darí. Ako teraz prezradila TV Nova, najnovšie sa opäť objavila na televíznych obrazovkách. Okrem toho konečne vieme, kto je jej nový priateľ.

Zoznamovacia šou Love Island preslávila už nejedného účastníka. Po odchode z vily sa súťažiacim všetkých troch sérií darí nielen na sociálnych sieťach. Výnimkou nie je ani kráska z posledného Love Islandu.

Petra Beníšková síce z Kanárskych ostrovov odchádzala po Oliverovej zrade so zlomeným srdcom, dnes sa jej v živote nesmierne darí. Na Instagrame má už celkom širokú fanúšikovskú základňu.

Momentálne bojuje aj vo finálovej desiatke súťaže Miss Českej republiky. Tam jej robí spoločnosť napríklad aj influencerka Veronica Biasiol alebo Tina Diallo, ktorá tiež súťažila v druhom pokračovaní Love Islandu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VERONICA BIASIOL (@veronicabiasiol)

Petra sa už však po šou zamilovala. Ako ale sama priznala, s Oliverom sú len kamaráti a znovuzrodenie lásky sa nechystá. Televízia Nova však teraz prezradila, že nového priateľa si mala nájsť už v novembri. Jej terajším partnerom má byť hokejista zo Sparty Praha Ondřej Najman.

Kráska zo šou Love Island sa objavila v populárnom seriáli

Súťažiaca zo šou Love Island sa však opäť objavila aj na televíznych obrazovkách. Stalo sa tak v mimoriadne populárnom českom seriáli Ulice, ktorý sa vysiela už od roku 2005. Práve Petra si tam zahrala zákazníčku a musela sa naučiť aj kúsok textu zo scenára. „Úplne dlhý nie, kratučký. Asi tri vety a potom ešte na jednu scénu,“ prezradila.

Samozrejme, že som bola trošku nervózna, pretože je to pre mňa nové, samozrejme, ale bolo to super. Pretože v Love Islande sme nemali žiadny scenár, nič. A tu zrazu sa musí zahrať nejaká situácia, takže je to určite iné,priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETRA BENÍŠKOVÁ (@petra_benis)

Zdroj: TV Nova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News