Nový rok sa pomaličky blíži a spolu s ním aj pokračovania filmových hitov.

Niektoré premiéry filmov sa museli, bohužiaľ, kvôli koronavírusu presunúť. Zmena dátumu bola individuálna, preto sa niektoré filmy naplánovali aj s niekoľko mesačným omeškaním. Na čo sa teda môžeš čoskoro tešiť?

A QUIET PLACE: PART TWO

Premiéra bola naplánovaná na marec tohto roka, no v tom čase globálna koronavírusová pandémia práve začínala, a preto boli tvorcovia nútení premiéru odložiť. Film ešte nemá presný dátum vydania, no predpokladá sa, že začiatkom nového roka by mal byť v kinách. Hlavnú hrdinku filmu stvárni Emily Blunt a ako režisér zahviezdil jej manžel John Krasinski.

FAST AND FURIOUS: PART NINE

Rýchle autá a akčný dej plný zvratov, výbuchov a prekvapení pokračuje. V hlavnej úlohe klasicky Vin Diesel, tentokrát po boku Johna Cenu, ktorý si zahrá jeho mladšieho brata. Na premiéru sa môžeš tešiť už v apríli budúceho roka.

VENOM: LET THERE BE CARNAGE

Už v júni vyjde pokračovanie Venoma. Samozrejme, Tom Hardy ako hlavná postava nemôže chýbať!

THE FOREVER PURGE

Pokračovanie Očisty prichádza do kín budúci rok v júli. Americký netradičný sviatok, kedy je povolený akýkoľvek trestný čin bez následkov, vrátane vraždy na dvanásť hodín. Budeš zabíjať alebo sa ukryješ?

JURASSIC WORLD: DOMINION

Fanúšikovia dinosaurov a rôznych prehistorických tvorov sa môžu tešiť na leto budúceho roka. Do kín prichádza ďalšie pokračovanie z Jurského sveta s hlavným hrdinom Chrisom Prattom. Film by mal byť oveľa akčnejší a napínavejší ako jeho predchodcovia.

THE CONJURING: THE DEVIL MADE ME DO IT

Jeden z najúspešnejších hororov sa vracia naspäť do kín s novým napínavým pokračovaním a ešte strašidelnejším dejom! Obľúbení démonológovia Lorraine Warren a Ed Warren sa na filmové plátna vracajú už v lete budúceho roka.

HALLOWEEN: KILLS

Pokračovanie filmu Halloween bolo naplánované na október tohto roku, no dátum premiéry zmenili presne o rok. Na film sa teda môžeš tešiť na budúci október, presne na Halloween. Návrat sériového psychopatického vraha Michaela Myersa bude oveľa krvavejší ako kedykoľvek predtým.

SCREAM: PART FIVE

Jeden z najikonickejších hororov všetkých čias. Premiéra prichádza do kín začiatkom roka 2022 a hlavné obsadenie ťa nadchne. Originálni herci z prvých častí ako Courteney Cox, Neve Campbell a David Arquette budú stvárňovať hlavné postavy!

Zdroje: cosmopolitan.com, filmstories.co.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.